اگر در محله ونک ساکن هستید و به دنبال یک قالیشویی خوب در نزدیکی محل سکونت خود می‌گردید که شستشوی فرش های شما را با رعایت تمامی موارد شرعی و اسلام انجام دهد و همچنین تعرفه شستشو در آن طبق مصوب اتحادیه باشد پس فرصت را از دست ندهید. همین حالا با قالیشویی ونک که یکی از صدها شعبه قالیشویی همشهری در شهر تهران است تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

خدمات قالیشویی ونک

چرا باید قالیشویی ونک را انتخاب کنید؟

قالیشویی ونک عضو اتحادیه قالیشویان تهران است و چندین سال متوالی به عنوان بهترین قالیشویی شهر تهران از دیدگاه مشتریان محترم و همچنین اتحادیه قالیشویان تهران انتخاب شده است. دسترسی به این قالیشویی آسان است. به این دلیل که قالیشویی همشهری در تمامی نقاط شهر شعبی دارد تا شما مشتریان محترم دیگر برای شستن قالی های خود مجبور به انتقال آن ها از یک منطقه به منطقه دیگر نباشید. بنابراین می توانید با کارشناسان ما تماس گرفته و آدرس نزدیکترین شعبه قالیشویی همشهری به محل سکونت خود را بپرسید و ثبت سفارش کنید.
خوش قولی و تحویل فوری یکی دیگر از نقاط قوت قالیشویی ونک می باشد. پرسنل مجرب ما با استفاده از ماشین های مخصوص حمل فرش موکت مبلمان و ... لوازم شما را بدون هیچ گونه آسیب دیدگی به قالیشویی منتقل می کند. سپس شستشوی فرش و مبلمان شما انجام شده و لوازم شما به صورت کاور شده در مهلت مقرر به منزل شما ارسال خواهد شد .خوب است بدانید هیچ چیزی حتی اعیاد و تعطیلی ها و تایم های پر ترافیک نیز نمی‌تواند بر روی خوش قولی پرسنل قالیشویی و تاثیرگذار باشد.
در قالیشویی همشهری شستشوی کلیه فرش های دستباف و ماشینی شما دارای ضمانت است و در صورت هرگونه آسیب دیدگی ما خسارت آن را پرداخت خواهیم کرد. بنابراین با خیال آسوده فرش های خود را به ما بسپارید. البته خوب است بدانید استفاده از پرسنل مجرب و دستگاه های به روز روز و مدرن جایی برای اشتباه باقی نمی گذارد. بنابراین فرش شما بدون کوچک ترین آسیب شسته خواهد شد. همچنین در هنگام و حمل و نقل نیز پرسنل ما مراقب قالی های شما هستند و آن ها را به صورت لوله شده و در کاور از شما تحویل می گیرند و پس از شستشو نیز به همان صورت لول و کاور شده به شما تحویل می دهند. پس فرش های شما نه تنها آسیب نمی بیند بلکه در هنگام حمل و نقل به محل سکونت شما کثیف نیز نخواهد شد و در عین سلامت و تمیزی به شما تحویل داده خواهد شد.
بهره گیری از تجهیزات و ماشین آلات اتوماتیک یکی دیگر از مزایای قالیشویی ونک می باشد. فرش ها و مبلمان شما با استفاده از مجهزترین و بروزترین ماشین آلات دنیا شسته خواهد شد. همچنین برای شستشوی فرش از مواد شوینده درجه یک نانو استفاده خواهیم کرد. در این قالیشویی هرگز از شامپو های متفرقه برای شستشوی فرش استفاده نخواهد شد.
ارائه خدمات مبل شویی و موکت شویی نیز یکی دیگر از مزایای قالیشویی همشهری می باشد. خدمات مبل شویی و موکت شویی در محل سکونت شما انجام می شود تا نیازی به انتقال مبل های سنگین و یا موکت ها به قالیشویی نباشد .

خدمات شستشوی فرش دستباف در قالیشویی ونک

قالیشویی ونک چه خدماتی را ارائه می دهد؟

مهمترین خدمتی که در این قالیشویی به شما همشهریان محترم ارائه می شود شستشوی تمامی فرش های دستباف و ماشینی با رعایت مسائل مذهبی شرعی و اسلامی است پس دیگر نگران طهارت فرش های خود نباشید. زیرا این موضوع خط قرمز قالیشویی همشهری است. قیمت خدمات برای تمامی همشهریان عزیز یکسان است و بر اساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تصویب شده است. دارکشی، پرداخت، اصلاح سرنخ، شیرازه دوزی و ... از جمله خدماتی هستند که در این قالیشویی به شما ارائه خواهد شد. همچنین توانایی انجام خدمات جانبی جهت احیای فرش های پوسیده و کهنه و ترمیم فرش های پاره یا سوخته نیز از جمله خدمات قالیشویی همشهری می باشد. در این قالیشویی حمل و نقل به صورت لول و با روکش پلاستیکی انجام می شود تا فرش شما در حین حمل و نقل آسیب نبیند و آلوده نشود. خدمات مبل شویی و موکت شویی نیز در این قالیشویی به همشهریان محترم ارائه می شود تا بتوانید فرش ها و موهای خود را یک جا و بدون دغدغه و نگرانی بشویید و تحویل بگیرید.

به جمع مشتریان همشهری بپیوندید

قالیشویی همشهری با ارائه با کیفیت ترین خدمات در تمامی شهر تهران از طریق صد ها شعبه خود این اطمینان را به شما همراهان عزیز می‌دهد که فرش شما با بالاترین کیفیت ممکن شسته شده و به موقع تحویل شما داده خواهد شد. پس جهت ثبت سفارش آنلاین از طریق بنر ثبت سفارش در صفحه ابتدایی سایت اقدام نمایید. همچنین می توانید از طریق شماره های درج شده در همین وب سایت در تمامی ایام سال حتی روزهای تعطیل با کارشناسان مجرب ما در تماس باشید تا سفارش شما ثبت شود و پرسنل حمل و نقل درب منزل شما اعزام شوند.
قالی شویی همشهری برای سالیان پی در پی به عنوان بهترین قالیشویی شهر تهران انتخاب شده است. بنابراین برای انتخاب ما و استفاده از خدمات بی نظیر همشهری تردید نداشته باشید و سفارش خود را هم اکنون ثبت کنید.