اهالی محترم محله تجریش، چقدر به پاکیزگی محیط اطراف خود اهمیت می دهید؟ آیا از تجربیات دوستان تان برای نظافت خانه هایشان استفاده می کنید؟ اجازه دهید دقیق تر به بیان این موضوع بپردازیم: چند وقت است گل های رنگین فرش تان اجازه به رخ کشیدن زیبایی هایشان را ندارند؟ همانطور که می-دانید فرش، نگین برازنده هر خانه و کاشانه است و هر قدر که فرش شما زیبا و پر نقش و نگار باشد سیاهی و غباری که سراغ اثاثیه منزل شما می آید روح رنگین فرش را می رباید. اما اگر شما به این مرورید گران بهای خانه تان اهمیت نمی دادید که اینجا نبودید. ما همراه شما هستیم تا مزه ارائه خدمات خوب را به شما بچشانیم.
هر کسی می تواند یک قالیشویی خوب داشته باشد اما هر قالیشویی، قالیشویی تجریش نیست!
قالیشویی همشهری این بار پا به محله تجریش گذاشته تا قدمی دیگر در راستای خدمت به مشتریان خوب خود بردارد و نه تنها خیال شما را از پاکیزگی فرش، موکت، مبلمان و هزاران سفارش دیگر آسوده کند بلکه ذهن تان را از خسارت هایی که دیگر قرار نیست به فرش شما وارد شود، آزاد کند. ما را تا انتهای این مطلب همراهی کنید تا تفاوت را احساس کنید.
برای دریافت خدمات مورد نظرتان همین حالا با شماره زیر تماس بگیرید.

چند کلمه حرف دل با ساکنان محله تجریش

مشتریان خوب محله تجریش، اگر شما هم برای مبلمان مجلل و فرش های اصیل منزل خود ارزش زیادی قائل هستید و نتیجه هزینه و زمان از دست رفته برای تان مهم است، دیگر سفارشات خود را به غیرتخصصی ترین روش ها نسپارید و خدمات خوب را حق مسلم خود بدانید. نیازی نیست فرش هایتان همیشه شسته شوند اما باید به خوبی رنگ این پاکیزگی را ببینند تا رنگ و جلای خود را بازیابند و به همین سبب، ما می خواهیم پیشنهاد یک قالیشویی معتبر را به شما بدهیم. قالیشویی تجریش یکی از شعب قالیشویی با کیفیت همشهری به محله شما آمده تا آراستگی و نظافت را به شما هدیه کند.
با ما فرش هایتان را از این رو به آن رو کنید.

خدمات قالیشویی تجریش

خدمات قالیشویی تجریش را دست کم نگیرید

وقتی صحبت از خدمات قالیشویی می شود اولین واژه ای که به ذهن مشتریان خطور می کند «فرش» است. پس اگر سفارش شما با فرش، قالیچه، موکت و... ارتباط دارد ما با ارائه خدمات زیر، بهترین پاسخگویی را به اعتماد شما می دهیم:
    شستشوی انواع فرش ماشینی و دستبافت، ابریشمی، زربفت و...
    شستشوی تمام مکانیزه فرش های 700 شانه، 800 شانه و ...
    شستشوی انواع تابلو فرش، گلیم، جاجیم و...
    رفوی انواع فرش های ابریشمی، سوخته، پوسیده وآسیب دیده
    شستشوی موکت در محل توسط دستگاه پولیشر و مواد نانو
اما فرش تنها عضو کوچکی از خدماتی است که ما در قالیشویی تجریش ارائه می دهیم. یقینا هیچ یک از اثاثیه منزل تان نمی تواند جای مبلمان شیک و راحت با طرح های مدرن مورد علاقه شما را بگیرد. پس بعد ازتحویل مبلمان خانه تان از ما به فکر یک ضیافت خانوادگی باشید. خدمات ما را در شستشوی مبلمان به شرح زیر است:
    لکه زدایی و شستشوی انواع مبلمان استیل، راحتی، مدرن و کاناپه با انواع پارچه و رویه مبل چرم، پشم، مخمل، نانو و...
    استفاده از مواد شوینده مناسب و مخصوص مبلمان
    مبل شویی در محل
    نظافت و شستشوی مبلمان و خشک کردن مکانیزه با دستگاه های مجهز و مدرن
    نانوشویی و استفاده از مواد شوینده درجه یک
و صدها خدمات دیگر که شما می توانید برای انواع خوشخواب، صندلی، مبلمان و پرده از آن ها بهره مند شوید تا لذت یک اعتماد دلچسب را برای خود به ارمغان بیاورید. قالیشویی تجریش در نزدیکی شماست تا با پرسنل متخصص، دستگاه های مدرن و مجهز و تضمین سلامت سفارش شما، به عنوان یکی از بهترین قالیشویی های تهران سهم خود را در پاکیزگی منزل تان به انجام برساند و با رضایت شما، بر کیفیت خدمات خود بیفزاید.

وجه تمایز قالیشویی همشهری با قالیشویی های دیگر تهران

خدمات استثنایی قالیشویی تجریش یکی از شعب قالیشویی همشهری از یاد نبرید و به خاطر داشته باشید ما همواره برای رسیدن به بهترین ها، پا به پای نظرات، پیشنهادات و میزان رضایت شما قدم برمی داریم تا شما را از آنچه لایق آن هستید، بی نصیب نگذاریم. به همین سبب بدون استثنا با خدمات زیر، همواره وجه تمایز خود رابیان می کنیم:
•    پاسخگویی فوری پرسنل و تحویل به موقع سفارش شما با خودرو های مجهز
•    تضمین کیفیت و سلامت خدمات
•    استفاده از مدرن ترین تجهیزات اتوماتیک
•    بهره گیری از کارشناسان متخصص و مجرب و پرسنل آموزش دیده
•    تحویل قالی و فرش های لول و کاور شده درب منزل
•    اعزام پرسنل در محل و سرویس دهی مناسب
•    شستشوی فرش براساس اصول شرعی و اسلامی و درصورت نجس بودن شستشو با آب کر

خدمات تخصصی قالیشویی تجریش

صدای ما را به گوش ساکنان خیابان های اطراف تجریش برسانید

خبری خوب برای ساکنان خیابان های اطراف محله تجریش! خیابان تجریش واقع در منطقه یک شهرداری تهران، از شمال به جعفرآباد، از شرق و غرب به قیطریه و الهیه و از جنوب به محله امانیه دسترسی دارد. اگر شما از طریق خیابان ها و کوچه های مجاور زیر به خیابان تجریش دسترسی دارید می توانید از خدمات بی نظیر قالیشویی تجریش با تمام امکانات استفاده کنید:
خیابان شهرداری، خیابان ثبت، جعفرآباد، جلالوند (ارم)، سعدآباد، ولی عصر، دربندی، حکمت، صاحبی، بوعلی و منفرد آشتیانی

نگران تعرفه نباشید!

چه کسی می تواند نسبت به قیمت بی تفاوت باشد؟ یقینا هیچکس! اما خود را درگیر تعرفه نکنید؛ زیرا ما با شما هستیم تا درکنار کیفیت تکرارنشدنی، دغدغه هزینه و قیمت را از ذهن شما پاک کنیم. تمامی تعرفه ها در قالیشویی همشهری براساس نرخ مصوب اتحادیه و کاملا منصفانه است و ما با هزینه های بی پایه و اساس و خسارات بی جا، موجب سلب اعتماد شما نخواهیم شد. لیست تعرفه های قالیشویی همشهری به شرح زیر است.

شما کدام راه ارتباطی را انتخاب می کنید؟

پس از هدیه حال خوش و کسب رضایت شما از پاکیزگی و زیبایی دوباره اثاثیه مورد علاقه منزلتان، به منظور افزایش رفاه و بهره مندی هرچه بیشتر از خدمات قالیشویی همشهری، 3 راه ارتباطی در اختیار شما عزیزان قرارداده شده:

  • ثبت سفارش حضوری: شما می توانید با مراجعه به نزدیک ترین شعبه قالیشویی همشهری، سفارش خود را ثبت کنید و از نحوه انجام خدمات و به روزترین آن ها اطلاعات کسب کنید.
  • ثبت سفارش تلفنی: با شماره گیری خطوط ارتباطی درج شده در همین وب سایت سفارشات خود را ثبت نمایید.
  • ثبت سفارش آنلاین: در صفحه اول سایت از طریق لینک ثبت سفارش، سفارش خود را ثبت کرده و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

هم اکنون با خیالی آسوده از کیفیت، قیمت و سلامت با قالیشویی تجریش، پاکیزگی را به منزل خود دعوت کنید و گرد و غبار کهنه را از چهره خانه خود بزدایید. از اینکه تا انتها با ما همراه بودید بی نهایت سپاسگزاریم.