اهالی محترم محله شریعتی اگر به دنبال یک قالیشویی معتبر و خوشنام در محدوده بلوار شریعتی هستید که یک شستشوی بی نقص و حرفه ای و کاملا درجه یک برای شما انجام بدهد می توانید از خدمات قالیشویی شریعتی که یکی از شعبات قالیشویی همشهری در شهر تهران است بهره مند شوید و شستشوی فرش های ماشینی و دستباف گرانبهای خود را با خیال آسوده به ما بسپارید. قالیشویی شریعتی نهایت پاکیزگی را برای فرش های شما به ارمغان می‌آورد. پرسنل مجرب و آموزش دیده ما که مرتباً در حال ارتقای مهارت های خود از طریق شرکت در دوره های آموزش های جدید هستند با بهره گیری از جدیدترین تکنیک های روز دنیا و با استفاده از مواد شوینده درجه یک نانو خارجی اقدام به شستشوی فرش ها و مبلمان شما می نمایند.

مروری بر خدمات بی نظیر قالیشویی شریعتی

شما دوست دارید قالیشویی خوب چه خدماتی ارائه بدهد؟ خوب است بدانید هر خدمتی که از یک قالیشویی تمام عیار و معتبر انتظار می رود را می توان در لیست خدمات قالیشویی شریعتی پیدا کرد. خدمات این قالیشویی به طور خلاصه شامل موارد زیر است:

  • شستشوی فرش های ماشینی دستبافت ابریشمی و پشمی
  • مبل شویی
  • شستشوی موکت در محل کار یا زندگی شما
  • شستشوی انواع پادری گلیم تابلو فرش های نفیس و...
  • رفو و ترمیم فرش و تعمیم ریشه های فرش های دستباف و ماشینی
  • ترمیم نقشه فرش
  • پرزگیری و پرداخت فرش

خدمات قالیشویی شریعتی

چرا باید از خدمات قالیشویی شریعتی استفاده کنیم؟

شاید با خود فکر کنید که خدمات قالیشویی و مبل شویی در تمام قالیشویی های شهر تهران انجام می شود پس چرا باید به قالیشویی شریعتی مراجعه کنیم؟ تفاوت قالیشویی شریعتی با سایر قالیشویی های تهران در استفاده از مواد درجه یک خارجی و یا همان نانو شویی فرش های ماشینی و دستبافت، برخورداری از کادر مجرب و با سابقه، حمل و نقل فرش با ماشین مخصوص حمل فرش، شستشوی شرعی و اسلامی و سایر موارد است.

در این قالیشویی لاین شستشوی فرش دستباف از فرش ماشینی کاملا مجزا است و ما فرش های دستباف و گرانبهای شما را با تضمین تثبیت رنگ خواهیم شست. بنابراین به هیچ عنوان نباید نگران آسیب دیدن الیاف حساس فرش های خود نباشید.

فرش ها در ابتدای ورود توسط کارشناس مربوطه کاملاً بررسی می‌شود و با توجه به نوع الیاف و میزان آلودگی ماده شوینده مخصوص هر فرش انتخاب خواهد شد تا شستشو با بالاترین میزان کیفیت انجام شود. کیفیت شستشو قالیشویی شریعتی در ایام شلوغی و معمولی تفاوتی ندارد و شما در هر زمان از سال که بخواهید می توانید فرش های خود را با خیالی آسوده به قالیشویی شریعتی تحویل دهید و آن را در سالم ترین و تمیز ترین حالت تحویل بگیرید.

در این قالیشویی خدمات ترمیم ریشه فرش نیز به خوبی انجام می‌شود. همچنین ترمیم بر روی فرش های سوخته و پاره توسط رفوگران مجرب انجام می‌شود تا تمامی آسیب‌دیدگی‌های فرش شما برطرف شود و زیبایی اولیه خود را بازیابد. شستشوی فرش در قالیشویی شریعتی بر اساس اصول اسلامی و شرعی انجام می‌شود و این خط قرمز قالیشویی همشهری است. فرش ها در صورت نجس بودن طبق اصول شرعی شستشو شده و به شما تحویل داده خواهد شد. شما مشتریان عزیز می توانید با خواندن نظرات مشتریان وفادار ما که از خدمات بی نظیر ما بهره مند شدند از بابت کیفیت خدمات کاملاً مطمئن شوید و با خاطر آسوده ما را انتخاب کنید.

شستشوی موکت در قالیشویی شریعتی

تعرفه خدمات قالیشویی شریعتی

تعرفه خدمات شستشو فرش و موکت در قالیشویی شریعتی به متراژ، ماشینی یا دستباف بودن فرش ها و میزان آلودگی آنها بستگی دارد. به این دلیل که فرش دستباف حساسیت بیشتری دارد هزینه شستشوی آن ممکن است کمی بالاتر باشد. در مورد خدمات مبل شویی نیز تعرفه به تعداد مبلمان، جنس روکش آن و میزان آلودگی بستگی دارد.

خدمات موکت شویی نیز همانطور که گفته شد به متراژ موکت و میزان آلودگی آن بستگی دارد. چنانچه فرش مبلمان و یا موکت شما بیش از حد متعارف کثیف باشد ممکن است نیاز باشد که دفعات بیشتری شستشو انجام شود و یا از مواد حرفه ای تر و قوی تری استفاده شود که این امر می‌تواند هزینه‌ها را اندکی بالا ببرد. در هر صورت باید بدانید که تمامی تعرفه های شستشوی فرش موکت و مبلمان در این قالیشویی با توجه به نرخ مصوب اتحادیه قالیشویان تهران تصویب می شود و تلاش ما بر آن است تا با در نظر گرفتن کمترین میزان هزینه امکان استفاده از خدمات قالیشویی را برای تمامی همشهریان محترم فراهم کنیم.

قالیشویی شریعتی را با سایر قالیشویی ها مقایسه کنید

ما از کیفیت خدمات و تعرفه شستشو در قالیشویی همشهری اطمینان کامل داریم. پس از مشتریان عزیز خواهش می کنیم تا ما را با سایر قالیشویی های شهر تهران مقایسه کنند تا با خاطر آسوده بتوانند قالیشویی همشهری را انتخاب کنند. بهره گیری از دستگاه های به روز، استفاده از آخرین تکنولوژی شستشوی فرش در دنیا، استفاده از مواد شوینده درجه یک نانو خارجی، تعرفه بسیار پایین خدمات و سرعت عمل ما در شستشوی انواع فرش های ماشینی و دستباف، انواع مبلمان، موکت و پرده ما را از همکاران در سایر قالیشویی های شهر تهران متمایز می کند.
بنابراین از شما می‌خواهیم که قبل از انجام سفارش در قالیشویی شریعتی حتما ما را با رقبا مقایسه کنید تا بتوانید بدون هیچ گونه دغدغه ما را انتخاب کنید.

ثبت سفارش در قالیشویی شریعتی

برای ثبت سفارش قالیشویی همشهری سه راه برای شما در نظر گرفته است. روش اول مراجعه حضوری به دفتر کارخانه بزرگ قالیشویی همشهری می باشد. روش دوم استفاده از شماره تماس های درج شده در وب سایت و تماس با کارشناسان مجرب قالیشویی همشهری است. روش بعدی نیز ثبت سفارش آنلاین است که می‌توانید از طریق بنر ثبت شده در ابتدایی سایت سفارش خود را به صورت اینترنتی و غیر حضوری ثبت کنید تا مشاوران ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و پرسنل حمل و نقل را به درب منزل شما اعزام نماید.