اهالی منطقه شمس آباد، آیا به دنبال یک  قالیشویی خوب در منطقه خود هستید؟ آیا نمی دانید بهترین قالیشویی شمس آباد کدام قالیشویی است؟ ما در اینجا قصد داریم شما را با بهترین قالیشویی آشنا کنیم.
 قالیشویی همشهری مفتخر است اعلام کند که بهترین قالیشویی در منطقه شمس آباد شناخته شده است. این قالیشویی تمامی خدمات را با بهترین مواد شستشو و مجرب ترین پرسنل انجام داده و در کوتاه ترین زمان ممکن فرش ها را به مشتریان خود تحویل می دهد.
فرش یکی از لوازم جدانشدنی از خانه های ایرانی  است که در معرض آلودگی زیادی قرار دارد. مخصوصا اگر در خانه حیوانات خانگی نیز نگهداری شوند یا کودکان نوپا در منزل زندگی کنند خیلی زودتر فرش ها نیازمند شستشو می شوند. برخی از فرش ها از قیمت بالایی برخوردار هستند و ممکن است با شستشوی معمولی به فرش آسیب وارد شود، بنابراین باید به صورت حرفه ای و با مواد مخصوص شسته شوند.
بهتر است این کار را به یک قالیشویی خوب بسپارید تا خیالتان بابت خراب نشدن فرش هایتان راحت باشد. حال چطور یک قالیشویی خوب و معتبر پیدا کنیم؟

خدمات قالیشویی شمس آباد

معرفی یک قالیشویی خوب در محله شمس آباد

قالیشویی شمس آباد یکی از شعب قالیشویی معتبر همشهری است که به اهالی این منطقه خدمت رسانی می کند. این قالیشویی تمام خدماتی که از یک قالیشویی خوب انتظار دارید مانند شستشوی انواع فرش ماشینی و دستبافت، ترمیم فرش، شستشوی موکت، شستشوی پرده، ریشه زنی و شستشو انواع تابلو فرش را با بهترین مواد و جدیدترین دستگاه ها انجام می دهد.
اگر محل زندگی شما در منطقه شمس آباد یا اطراف آن است، می توانید از خدمات این قالیشویی بهره ببرید. به این منظور می توانید در تمام روزهای هفته با شماره های درج شده تماس گرفته تا پرسنل این قالیشویی، قالی شما را از درب منزل تحویل گرفته و در کوتاه ترین زمان آن را کاملا تمیز، خشک شده، لول و پک شده درب منزل شما تحویل دهند.
قالیشویی همشهری یک دنیا پاکیزگی را به فرش های شما هدیه می دهد.

مقایسه قالیشویی شمس آباد با دیگر قالیشویی ها

قالیشویی همشهری خدمات خود را به شکلی ارائه می دهد که آن را از دیگر قالیشویی های عضو اتحادیه متمایز کرده است. به طور نمونه برخی از این خدمات عبارتند از:
•    تحویل فرش ها از درب منزل شما در کوتاه ترین زمان
•    شستشوی فرش های دستبافت و قیمتی به روش نانو شویی
•    ترمیم قسمت های خراب شده فرش ها
•    از بین بردن تمام لکه های موجود در فرش ها و پرده ها
•    خشک کردن کامل فرش ها و اتوکشی بعد از خشک شدن
•    تحویل قالی ها به صورت لول و پک شده برای جلوگیری از ورود آلودگی حین حمل و نقل
•    ارائه خدمات شستشو مبلمان در منزل
•    برخورداری از تجهیزات مدرن
•    استفاده از بهترین مواد شستشو
•    بهره گیری از مجرب ترین پرسنل
•    قالیشویی شمس آباد تمام خدمات خود را با بهترین و مناسب ترین قیمت طبق تعرفه اتحادیه ارائه می دهد.
•    فرش های شما با ضمانت در قالیشویی شمس آباد شسته می شوند. به این معنا است که حین کار و حمل و نقل هیچگونه مشکلی برای فرش های شما پیش نخواهد آمد.
•    یکی دیگر از مواردی که قالیشویی شمس آباد را از دیگر قالیشویی ها برجسته کرده، برخورد مناسب و صبورانه پرسنل این قالیشویی است.

خدمات قالیشویی شمس آباد

قالیشویی همشهری خدمات مختلفی را ارائه می دهد که می توانید از این خدمات بهره ببرید. در اینجا به تشریح مهم ترین خدمات این قالیشویی می پردازیم:
•    شستشوی فرش های دستبافت و قیمتی
برای تمیزی فرش های ارزشمند شما در قالیشویی شمس آباد چاره اندیشیده ایم. برای تمیزی این فرش ها و حفظ رنگ و زیبایی آن ها از مواد شوینده مخصوصی استفاده می شود تا آسیبی به فرش ها وارد نشود.
•    شستشوی فرش ماشینی
برای شستشوی فرش ماشینی این قالیشویی از مواد شوینده ای استفاده می کند که قدرت پاک کنندگی کمی داشته باشند تا فرش خراب نشود و ظاهر زیبای خود را حفظ کند.
•    شستشوی مبلمان
قالیشویی همشهری می تواند تمامی مدل های مبلمان را در محل شسته و خشک کند. این کار توسط دستگاه های تمام اتوماتیک انجام می شود و تمامی لکه ها و آلودگی ها از سطح مبل  به سرعت تمیز می شوند. با این کار دیگر نیازی به جابجایی مبلمان برای شستشو نخواهید داشت.
•    شستشوی موکت
شستن موکت یکی دیگر از خدمات قالیشویی همشهری است. موکت ها معمولا در راهروها و راه پله ها استفاده می شوند و در معرض آلودگی زیادی قرار دارند. با شستشوی عمیق موکت آن ها را از وجود تمام آلودگی ها و چرک مردگی ها پاک خواهیم کرد.
•    رفو کردن فرش ها
در قالیشویی شمس آباد تمام فرش ها از نظر سلامت چک می شوند و اگر نیاز به رفو داشته باشند، ترمیم خواهند شد. این کار توسط افراد مجرب و ماهر انجام می شود.
•    شستشوی انواع پرده
حتما تجربه کرده اید که بعد از شستشو پرده روی آن لکه های زردی جا مانده باشند. این قالیشویی تمام پرده ها را در هر جنسی که هستند به خوبی شسته و خشک می کند. به طوری که بعد از شستشو هیچ گونه لکی روی پرده نخواهید دید.

شستشوی تخصصی فرش در قالیشویی شمس آباد

خطوط ارتباطی شما با قالیشویی همشهری

حال که با قالیشویی و خدمات آن آشنا شدید دیگر تعلل نکنید و برای سفارش شستشو فرش های خود اقدام کنید. قالیشویی شمس آباد برای راحتی شما عزیزان روش های مختلفی را برای ثبت سفارش ارائه داده است که شما می توانید طبق شرایط و دلخواه خود از هریک از این آن ها استفاده نمایید.
1.    سفارش آنلاین: در این روش می توانید با کلیک روی بنر زیر به صفحه ثبت سفارش آنلاین رفته و جهت سفارش شستشو فرش های خود اقدام نمایید.
2.    سفارش تلفنی: در این روش می توانید با شماره های زیر تماس گرفته یا روی لینک زیر کلیک نمایید. پس از دادن آدرس خود و دریافت مشاوره از پرسنل صبور قالیشویی شمس آباد ثبت سفارش خود را انجام دهید.

یک نکته آموزشی طلایی برای نگهداری از فرش های قیمتی هدیه قالیشویی شمس آباد به شما

اگر فرش شما رنگ روشنی دارد و نگران لکه های ایجاد شده روی آن هستید می توانید از روش هایی کخ در ادامه بیان می کنیم استفاده نمایید:
•    جوش شیرین و سرکه: این مواد را با آب ترکیب کنید و با یک فرچه روی سطح لکه ها بکشید. سپس آبکشی نموده و خشک نمایید، با این کار بافت فرش شما آسیب نمی بیند و لکه های زرد و بد رنگ پاک خواهند شد.
•    سرکه+ آب لیمو+ نمک: این سه ماده را ترکیب کنید و با یک برس روی لکه ها زده و فرش رنگ روشن خود را تمیز نمایید. این ترکیب هیچ گونه آسیبی به فرش شما وارد نمی کند.