ساکنین منطقه 4 تهران به خصوص افرادی که در حوالی خیابان شهید عراقی سکونت دارند توجه کنند. دیگر برای شستشوی فرش در این محدوده نیازی نیست تا پاسداران و بزرگراه شهید همت و خواجه عبدالله انصاری بروید تا یک قالیشویی خوب و معتمد پیدا کنید، در همین صفحه به شما یک قالیشویی عالی که خدمات خود را به صورت اختصاصی به ساکنین محدوده شهید عراقی ارائه می کند معرفی می کنیم.
قالیشویی همشهری شعبه شهید عراقی که در ادامه این مطلب از آن با نام قالیشویی شهید عراقی یاد می کنیم آماده است تا خدمات خود را به صورت اختصاصی به ساکنین محدوده نام برده ارائه نماید. اما این خدمات شامل چه مواردی می شود؟ چه خیابان هایی را پوشش می دهد؟ قیمت آنها به چه صورت است و.. را در ادامه مورد بررسی قرار می دهید.
پیش از هر توضیحی شماره تماس این مجموعه را در اختیار آن دسته از افرادی که می خواهند فورا با قالیشویی همشهری تماس بگیرند می گذاریم.

شماره تماس بهترین قالیشویی در محله شهید عراقی
021-91014344

خدمات قالیشویی شهید عراقی

خدمات قالیشویی همشهری شعبه شهید عراقی همانند همه قالیشویی های دیگر تهران به شرح زیر است:
•    شستشوی فرش ماشینی در انواع ابعاد و انواع میزان تراکم
•    شستشوی فرش دستبافت در انواع ابریشمی، زربافت و ..
•    شستشوی انواع مبل راحتی، سلطنتی، چستر، چرم، ال و ..
•    شستشوی انواع موکت در هر متراژ و ابعاد
•    شتشوی انواع پتو، روفرشی، گلیم، جاجیم، تابلو فرش، فرش های فانتزی و ..
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه شستشوی هر یک از خدمات نام برده می توانید همین حالا با کارشناسان ما تماس بگیرید.

شستشوی فرش در قالیشویی شهید عراقی

استانداردهای شستشوی فرش در قالیشویی شهید عراقی

در قالیشویی همشهری شعبه شهید عراقی چند اصل مهم وجود دارد که به هنگام شستشوی انواع فرش، مبل و موکت رعایت می گردد. این اصول به شرح زیر هستند:
•    استفاده از مواد شوینده استاندارد و تست شده متناسب با میزان استقامت الیاف فرش یا جنس پارچه مبل
•    استفاده از تکنولوژی نانو شویی در همه لاین های شستشو
•    مجزا نمودن لاین شستشوی فرش دستبافت از لاین شستشوی فرش ماشینی
•    رعایت کلیه نکات و اصول شستشوی اسلامی برای مواردی که فرش، مبل یا موکت دچار نجاست شده است.
•    رعایت کلیه اصول خشک شویی برای تخلیه درست و اصولی آب به منظور جلوگیری از فرآیند ناخوشایند چرک مردشدگی
•    رعایت اصول مشتری مداری شامل حفظ امنیت کالا، حفظ سلامت کالا، دریافت و تحویل کالا در زمان مقرر شده و تلاش برای حفظ رضایت مشتریان
برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دیگر استانداردهای شستشو در این مجموعه می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید.

خیابان های تحت پوشش قالیشویی شهید عراقی

برای اینکه بدانید خدمات ما در قالیشویی شهید عراقی شامل چه خیابان های میشود به این بخش توجه ویژه ای داشته باشید:
خیابان های تحت پوشش قالیشویی شهید عراقی به شرخ زیر است:
خیبان سعدی، خیابان خداوندی، خیبان خسرو، خیابان بهار، اردیبهشت، گل نرگس، فروردین، گیلان شرقی، صیاد شیرازی، نازنین، مجیدی، ملکی نسب، یزدان، سلمان و ایوان مدائن
 البته در هر نقطه ای از تهران که سکونت داشته باشید قالیشویی همشهری شعبه ای دارد که بتواند در کوتاه ترین زمان ممکن به شما سرویس دهی کند اما برای دسترسی سریع تر به این مجموعه بهتر است به نزدیکترین شعبه که شما در محدوده خدمت رسانی آن هستید تماس بگیرید.

وجه تمایز قالیشویی شهید عراقی با دیگر قالیشویی های محدوده

شاید با خود بپرسید فرق قالیشویی شهید عراقی با دیگر قالیشویی های منطقه 4 در چیست و چرا باید در میان این همه قالیشویی همشهری را انتخاب کنیم. در ادامه به این سوالات هم پاسخ می دهیم:
•    حتما دیده اید که اکثر قالیشویی ها فرش های شسته شده را لول کرده و بدون کاور به منزل مشتریان می برند. نقطه عطف قالیشویی شهید عراقی اینجاست که کلیه فرش های شسته شده در این مجموعه پس از شستشوی تخصصی کاور شده و سپس به مشتری تحویل داده می شوند تا در حین جابه جایی از کلیه خطرات بین راه نظیر بارش باران، وزش باد و خاک و .. در امان باشند.
•    نکته بعد اینکه اگر فرش شما دچار آسیب دیگی هایی نظیر پارکی، آفتاب سوختگی یا ریشه زدگی باشد در قالیشویی همشهری عملیات ترمیم و رفو فرش روی آن انجام می گردد.
•    کلیه فرش ها در قالیشویی همشهری گردگیری شده سپس برای شستشوی مکانیزه به لاین مربوطه منتقل می شوند.

شستشوی فرش دستبافت در قالیشویی شهید عراقی

قیمت خدمات قالیشویی در شهید عراقی

در کنار خدمات خوب فاکتور قیمت نیز در پروسه انتخاب یک مجموعه به نسبت دیگر رقبا بسیار حائز اهمیت است. اول از همه باید دقت کنید فرش خود را به یک قالیشویی مجاز و مورد تایید اتحادیه بسپارید در ادامه حواستان باشد قیمت ها زیر نظر صنف قالیشویی های تهران باشد.
ما این نوید را به مشا می دهیم که قالیشویی شهید عراقی به عنوان یکی از شعبات مهم قالیشویی همشهری هم زیر نظر اتحادیه در حال فعالیت است هم قیمت های آن بر اساس نرخ نامه مصوب اتحادیه تدوین شده است.ضمنا در این مجموعه برای مشتریان دائمی و مشتریانی که از طریق سایت ثبت سفارش می کنند تخفیفات ویژه ای در نظر گرفته شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر از ریز قیمت خدمات مبل شویی، موکت شویی و قالیشویی می توانید به لیست قیمت مندرج در صفحه اصلی سایت مراجعه کنید.

نحوه ثبت سفارش خدمات در بهترین قالیشویی شهید عراقی

برای برخورداری از خدمات یک قالیشویی خوب در محدوده شهید عراقی تهران کافی است از طریق همین صفحه با شماره های مندرج تماس بگیرید. اما اگر طالب برخورداری از تخفیف 10 الی 20 درصدی ویژه افرادی هستید که آنلاین ثبت سفارش می کنند می توانید روی دکمه ثبت سفارش موجود در همین سایت کلیک کنید. همکاران ما در هر دو حالت پیگیر درخواست شما هستند.

قالیشویی همشهری پیشرو در ارائه خدمات قالیشویی در تهران بزرگ