اهالی محترم محله سید خندان چنانچه به دنبال یک قالیشویی خوب برای شستشوی فرش های تان هستید دست نگه دارید زیرا در این مطلب می خواهیم به شما بهترین قالیشویی سید خندان را معرفی کنیم که خدمات بی نظیر و ممتازی شامل شستشوی انواع فرش ماشینی و دستباف، مبل شویی، موکت شویی و شستشوی پرده را به شما ارائه می دهد. قالیشویی سید خندان که یکی از شعب قالیشویی درجه یک ممتاز همشهری می باشد که با سالها تجربه درخشان در زمینه قالیشویی توانسته است رضایت و اعتماد مشتریان محترم تهرانی را جلب نموده و بیش از هزاران مشتری وفادار داشته باشد. پس اگر نگران سلامت و تمیزی فرش‌های گرانبها و نفیس خود هستید پیش از این درنگ نکنید و همین الان با قالیشویی همشهری تماس بگیرید تا فرش های شما را به قالیشویی بزرگ همشهری ببریم و آنها را به تمیزی روز اول به شما تحویل بدهیم.

خدمات قالیشویی سید خندان

خدمات قالیشویی سیدخندان

امروز دیگر قالیشویی ها خدمات خود را فقط به شستشوی فرش و قالی محدود نمی کنند بلکه در کنار این مورد خدمات دیگری را نیز ارائه می دهند. قالیشویی بزرگ همشهری جهت رفاه حال مشتریان محترم خدماتی را در کنار است خدمات قالیشویی در نظر گرفته است تا شما بتوانید با خاطری آسوده فرش و مبلمان منزل خود را به ما بسپارید و آنها را تمیز تر از روز اول تحویل بگیرید. در ادامه به توضیح خدمات قالیشویی سید خندان خواهیم پرداخت.

در این قالیشویی شستشوی فرش ها با دستگاه های تمام مکانیزه و مدرن انجام می شود. این دستگاه ها از بروز ترین دستگاه های موجود در دنیا انتخاب شده و پرسنل برای کار کردن با این دستگاه ها و آموزش های کامل و جامع دیده اند. بنابراین فرش های شما توسط دستگاه های مدرن بدون هیچگونه آسیب دیدگی شسته و خشک می شود. یکی دیگر از خدماتی که در این قالیشویی به شما عزیزان ارائه می شود شستشوی موکت ها در محل یا موکت شویی است. همانطور که می دانید موکت ها کفپوش هایی هستند که با چسب به زمین می چسبد و برای شستشوی آن ها در گذشته نیاز بود که موکت را از زمین جدا کرده و به قالیشویی بفرستید. اما امروزه به دلیل بهره گیری از دستگاه جدید و مدرن می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید تا پرسنل ما موکت های شما را در محل منزل یا محل کار شما را شستشو داده و خشک کنند تا دیگر نیازی به کندن موکت آن نباشد. شستشوی انواع مبل سلطنتی، راحتی، چرمی و غیره در این قالیشویی انجام می شود. برای انجام این کار نیازی نیست که مبلمان خود را به قالیشویی بفرستید بلکه پرسنل ما در محل شما حاضر شده و مبلمان شما را از هر نوع و با هر جنس رویه که باشند توسط دستگاه های مدرن و با بهره گیری از با کیفیت ترین مواد شوینده شستشو خواهند شست. یکی دیگر از خدماتی که در این قالیشویی به شما عزیزان ارائه می شود، رفوی فرش است. چنانچه فرش های شما به دلیل پارگی، سوختگی، بید خوردگی و غیره دچار آسیب‌دیدگی شده است کافی است آنها را به رفوگران ماهر و مجرب به ما بسپارید تا در کوتاهترین زمان ممکن و به صورت حرفه‌ای رفو شوند تا دیگر اثری از آسیب دیدگی بر روی فرش‌های گرانبهای شما دیده نشود.

چرا باید قالیشویی سید خندان را انتخاب کنید؟

اگر برای شما هم این سوال به وجود آمد که چرا باید بین این همه قالیشویی قالیشویی سید خندان را انتخاب کنید در ادامه دلایل را برای شما توضیح می دهیم که پاسخ پرسش خود را به بهترین شکل ممکن بگیرید.

شستشوی موکت در قالیشویی سید خندان

در نظر گرفتن شستشوی شرعی و اسلامی

شستشوی شرعی خط قرمز قالیشویی همشهری است. تمام مبلمان و فرش های شما در این قالیشویی با رعایت مسائل اسلامی و شرعی شسته خواهند شد. بنابراین چنانچه فرش شما به علت نجس شده نیاز به شستشو دارد می توانید آسوده خاطر باشید که در قالیشویی همشهری تمامی نکات شستشوی اسلامی برای رفع نجاست در نظر گرفته می شود.

ارائه خدمات با کیفیت در تمامی ایام سال

حتما شما هم فکر می کنید قالیشویی ها ممکن است در ایام نزدیک عید قالی ها را به خوبی نشوید و آن ها را کثیف یا خراب تحویل دهند. اما قالیشویی همشهری با سایر قالیشویی های شهر تهران یک تفاوت بزرگ دارد. در این قالیشویی شما هر زمان که سفارش خود را ثبت کنید کیفیت خدمات یکسان خواهد بود و شلوغی های نزدیک عید تغییر در کیفیت شستشوی همشهری ایجاد نخواهد کرد. همچنین نرخ خدمات در تمامی ایام سال یک سال است تا دیگر دغدغه از بابت قیمت شستشوی مبلمان و فرش های خود و تمیزی منزل نداشته باشید.

استفاده از مواد شوینده درجه یک

شاید فکر کنید برای شستشوی فرش های شما از شوینده های متفرقه داخل بازار استفاده می شود اما این تصور کاملا اشتباه است. در قالیشویی همشهری مواد شوینده نانو درجه یک بسیار با کیفیت استفاده می‌شود و این مواد بر اساس جنس و الیاف فرش و مبلمان متفاوت است. بنابراین مواد شوینده را بر اساس نوع الیاف فرش و مبلمان شما و میزان آلودگی آنها انتخاب می کنیم تا وسایل گران بهای شما آسیب نبیند و کیفیت شستشو نیز در بالاترین حد خود باشد.

قیمت مناسب خدمات

در کنار تمامی فاکتورهای بالا قیمت شستشو نیز بسیار مهم است. ما نمی‌گویم که قیمت های ما کمترین میزان ممکن در بازار است اما قیمت ها بر اساس نرخ مصوب اتحادیه در نظر گرفته شده و سعی ما بر این است که این قیمت ها در کمترین حد خود باشند تا شما بتوانید بدون هیچ گونه دغدغه مالی از خدمات بی نظیر و با کیفیت قالیشویی همشهری بهره مند شوید.

سفارش در قالیشویی سید خندان شعبه قالیشویی همشهری

برای ثبت سفارش و استفاده از خدمات بی نظیر با کیفیت قالیشویی سید خندان سه راه وجود دارد. ابتدا شما می توانید با مراجعه حضوری به دفتر اصلی قالیشویی همشهری سفارش خود را ثبت کنید. در روش بعدی می توانید با شماره هایی که در همین وبسایت درج شده است تماس بگیرید و سفارش خود را به صورت تلفنی ثبت کنید. در این روش می توانید از مشاوره مستقیم کارشناسان مجرب ما بهره مند شوید. همچنین می توانید با مراجعه به صفحه ابتدایی همین وب سایت و از طریق بنر ثبت سفارش سفارش خود را به صورت اینترنتی و آنلاین ثبت کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند و هماهنگی‌های لازم را انجام بدهند.