فرش یکی از عناصر کلیدی دکوراسیون داخلی است که جلوه ای زیبا به خانه می بخشد. البته اگر قصد دارید خانه شما تمیز و درخشان به نظر برسد نباید از تمیزی فرش غافل شوید، قالیشویی سراج یکی از شعب قالیشویی همشهری است که آماده خدمت رسانی به همه همشهریان تهرانی علی الخصوص ساکنین محله سراج است.
در این قالیشویی از دستگاه‌های تمام اتوماتیک برای شستشوی فرش های شما استفاده می شود در نتیجه نه تنها آب کمتری مصرف می گردد بلکه به تاروپود آن نیز آسیبی وارد نمی شود. پس اگر آینده فرزندانتان و بحران کم آبی برای شما اهمیت دارد از خدمات این قالیشویی استفاده نمایید.

شماره تماس بهترین قالیشویی در محله سراج
021-91014344

فقط ساکنین سراج بخوانند!

از آنجا که در منطقه سراج و خیابان های اطراف آن مرکزی برای شستشوی فرش، موکت، قالی و قالیچه وجود نداشت، قالیشویی همشهری تصمیم گرفت تا شعبه ای در این منطقه احداث کند. شما می توانید از خدمات نوین و به روز قالیشویی سراج استفاده کنید.
این مرکز نه تنها شستشوی فرش، موکت و پرده را در قالیشویی انجام می دهد بلکه مبلمان شما را نیز در محل سکونتتان شستشو خواهد داد. پس شک نکنید که این مجموعه خانه شما را به خوبی نظافت کرده و وسایلتان را مانند روز اول، تمیز و براق می‌نماید.

خدمات تخصصی قالیشویی سراج

چرا باید از خدمات قالیشویی در محله خودمان استفاده کنیم؟

در صورتی که فرش را به قالیشویی محله خودتان بسپارید از دو نظر سود کرده اید، اول اینکه از آسیب دیدن فرش در حین حمل آن به قالیشویی مناطق دیگر جلوگیری می کنید. زیرا فرش پس از دریافت از مشتری بدون بسته بندی و معمولاً در ماشین های بدون اتاق به محل موردنظر منتقل می شود.
در این میان ذرات آلاینده موجود در هوا ممکن است باعث بیشتر کثیف شدن فرش شود در نتیجه برای تمیز کردن آن از شوینده قوی تری استفاده می گردد و به بافت آن صدمه وارد می شود. در ضمن شما مطمئن هستید که کف ماشین های باربری تمیز هستند؟
از طرفی در این مسیر طولانی احتمال افتادن یا حتی پارگی فرش هم وجود دارد. در صورتی که با استفاده از خدمات قالیشویی محله خود از تمام این خطرات و آسیب ها جلوگیری کرده اید.
دومین مزیت استفاده از قالیشویی سراج برای ساکنین این محله این است که فرش سریع تر به محل قالیشویی رسیده، زودتر شسته می شود و به موقع به مشتری برگردانده خواهد شد. پس اگر برای تمیز کردن فرش خود عجله دارید فقط به مراکز خدماتی نزدیک به خودتان مراجعه کنید.
در پایان هم ذکر این نکته ضروری است که در صورت کسر هزینه حمل و نقل یا پرداخت هزینه کمتر به باربری، هزینه خدمات نیز کاهش پیدا می کند پس با استفاده از خدمات قالیشویی در محله خودتان نه تنها در وقت و زمان خود بلکه در هزینه شستشو نیز صرفه جویی خواهید کرد.

این شما و این هم بهترین قالیشویی سراج!

استفاده از شوینده های مناسب و درجه یک حرف اول را در ارائه خدمات باکیفیت شستشوی فرش می زند. شوینده نه تنها باید لکه ها را به خوبی پاک کند بلکه نباید به بافت فرش یا محیط زیست اطراف صدمه ای وارد کند. به همین دلیل توصیه می شود در مورد اعتبار قالیشویی و انتخاب مواد شوینده توسط آن تحقیقاتی انجام دهید.
خوشبختانه ما در قالیشویی سراج از باکیفیت ترین مواد شوینده استفاده می کنیم که فرش را به خوبی تمیز و درخشان می کند و به تاروپود یا رنگ آن نیز صدمه ای نمی زند. این مواد کاملاً سازگار با محیط زیست هستند و استفاده از آن ها به اکوسیستم محله شما آسیبی وارد نمی کند.

محدوده تحت پوشش قالیشویی سراج

همان طور که می دانید خیابان سراج در منطقه 4 شهرداری تهران قرار گرفته است و از میان محله های شناخته شده قاسم آباد، علم و صنعت و اوقاف عبور می نماید. پس اگر ساکن این خیابان یا محله هایی که به آن اشاره شد هستید، در محدوده قالیشویی سراج قرار دارید.
قسمتی از بزرگراه شهید زین الدین، مظفری نیا، 196 غربی، دلاوران، سی متری یکم دلواری،  استقلال، سی متری دوم شرقی و ممنونی نیز تحت پوشش قالیشویی همشهری شعبه سراج است. البته ما برای شما ساکنین محله سراج طرح ها و تخفیفات ویژه ای در نظر گرفته ایم.

مقایسه قالیشویی سراج با همکارانمان ما را متمایز می کند!

مشتری عزیز ما را با سایر همکارانمان در اتحادیه قالیشویان تهران مقایسه کنید زیرا ما از کیفیت و قیمت خدمات خود مطمئن هستیم. همان طور که به آن اشاره شد ما از دستگاه های تمام اتوماتیک استفاده می کنیم و لکه زدایی، شستشو و خشک کردن فرش بدون دخالت دست انجام می شود.
این شیوه نه تنها سرعت شستشو را افزایش می دهد بلکه بسیار دقیق انجام می شود و احتمال آسیب دیدت فرش در حین شستشو را به صفر می رساند. از طرفی با مصرف آب کمتر قدم بزرگی در راستای حفظ منابع طبیعی مانند آب برمی داریم.

خدمات تخصصی شستشوی فرش در قالیشویی سراج

راه های ارتباطی با قالیشویی سراج

اگر می خواهید سفارش خود را در قالیشویی همشهری شعبه سراج ثبت کنید همین حالا تلفن خود را بردارید و با شماره 021-91014344 تماس بگیرید. همکاران ما همه روزه از ساعت 9 صبح تا 9 شب آماده پاسخگویی به شما هستند.
اگر قصد دارید سفارش خود را در غیر از ساعات فوق با روشی ساده و راحت ثبت کنید به وب سایت قالیشویی همشهری مراجعه کرده و با وارد کردن اطلاعات محل سکونت خود و نوع سفارش درخواست خود را به صورت آنلاین ثبت نمایید.
قالیشویی سراج به سفارش مشتریان تلفنی و اینترنتی خود به صورت یکسان رسیدگی می کنند و در اولین فرصت باربری مورد اعتماد خود را برای تحویل سفارش به درب منزل آن ها اعزام می کند.

مواظب خطرات و آسیب های غیر قابل جبران فرشتان باشید!

از آنجا که تا این لحظه با ما در قالیشویی سراج همراه بوده اید قصد داریم چند آسیب غیر قابل جبران به فرش را به شما معرفی کنیم. پس از بروز این عوامل جلوگیری کنید:
•    قرار گرفتن فرش در مکان های خیس و مرطوبت مانند جلوی در حمام یا دستشویی و زیر گلدان
•    ریختن انواع مایعات و آب بر روی فرش
•    عدم لکه برداری به موقع از فرش
•    استفاده از شوینده های قوی و غیراستاندارد
•    خشک نکردن کامل یا خشک کردن غیراصولی پس از شستشوی فرش
در صورتی که فرش شما در معرض یکی از موارد فوق قرار گیرد پوسیده می شود و پوسیدگی به هیچ عنوان قابل رفو و ترمیم نیست.