اگر شما هم به دنبال یک قالیشویی با خدمات کامل و قیمت مناسب در حوالی بلوار پروین هستید، پیشنهاد ما به شما قالیشویی بلوار پروین است. این قالیشویی یکی از شعب ممتاز قالیشویی همشهری است که در این محله احداث شده است.
این مرکز نه تنها فرش های شما بلکه موکت و مبلمان منزلتان را نیز به خوبی شستشو می دهد و تمیز و درخشان می نماید. همچنین برای رسیدن به این هدف از کادری متخصص و مواد شوینده درجه یک استفاده می کند. این شوینده ها دوستدار محیط زیست هستند و به اکوسیستم آسیبی نمی رسانند.
این مجموعه از آخرین تکنولوژی روز دنیا برای شستشوی فرش های شما استفاده می کند و تمام مراحل به صورت کاملاً مکانیزه انجام می شود. به همین دلیل به تار و پود فرش های ارزشمند و قیمتی شما آسیبی وارد نمی شود. پس برای حفظ محله خود و بهره مندی از خدمات نوین و مکانیزه این قالیشویی همین حالا با شماره 021-91014344 تماس بگیرید.

فقط ساکنین بلوار پروین بخوانند

فرش یکی از عناصر کلیدی و مهم در دکوراسیون داخلی است و آلودگی آن تأثیری منفی بر ظاهر خانه شما خواهد گذاشت. به همین دلیل توصیه می شود که حداقل سالی یکبار فرش های منزلتان را به مرکزی کاملاً مکانیزه بسپارید، این مدت زمان در صورتی که فرزند کوچک یا حیوان خانگی دارید کوتاه تر نیز خواهد شد.
البته نمی توان این وسیله ارزشمند و قیمتی را به هر قالیشویی سپرد زیرا آسیب دیدن تار و پود فرش به هیچ عنوان قابل جبران نیست. در شستشوهای دستی احتمال آسیب دیدن فرش افزایش پیدا می کند، قالیشویی بلوار پروین با استفاده از تجهیزات مدرن فرش شما به طور اتوماتیک لکه زدایی، شستشو و خشک می کند.

شتستشوی فرش در قالیشویی بلوار پروین

چرا باید یک قالیشویی در محله خودمان را انتخاب کنیم؟

اگر شما هم به سلامت فرش های خود اهمیت می دهید باید سالی یکبار آن را به مرکزی معتبر برای شستشو بسپارید و چه بهتر است که این قالیشویی در محله خودتان باشد، اگر دلیل این انتخاب را نمی دانید پس ادامه این مطلب را مطالعه کنید.
اگر فرش، موکت و پرده خود را در قالیشویی پروین شستشو دهید احتمال آسیب دیدن آن در حمل و نقل به مسیرهای دور را به صفر می رسانید زیرا آلودگی هوا و خطرات ناشی از حمل فرش به نقاط و محله های دوردست به فرش های شما آسیب می زند.
همچنین اگر از یک قالیشویی در محله خودتان استفاده کنید در واقع در وقت و هزینه خود صرفه جویی کرده اید زیرا این مرکز می تواند در کوتاه ترین مدت فرش را به محل قالیشویی منتقل و سپس شسته و تمیز به شما برگرداند.
با صرفه جویی در هزینه رفت و آمد قالیشویی از شما تعرفه پایین تری بابت خدمات اخذ می کند و در نتیجه در هزینه شستشوی فرش، موکت و پرده نیز صرفه جویی خواهد شد و معامله ای دو سر سود انجام می شود.

این شما و این هم بهترین قالیشویی بلوار پروین!

اگر از مواد شوینده درجه یکی برای لکه زدایی و شستشوی فرش ها استفاده نشود نه تنها به فرش بلکه به محیط زیست نیز آسیبی جبران ناپذیر وارد می شود، قالیشویی بلوار پروین یکی از شعب قالیشویی همشهری است که از موادی باکیفیت برای شستشو استفاده می کند.
از طرفی تمام مراحل شستشو از ابتدا تا انتها به طور کاملاً مکانیزه انجام می شود که فرش را تمیز، درخشان و بسیار سالم به شما تحویل می دهد. شستشوی پرده های نازک و ضخیم نیز یکی دیگر از خدمات تخصصی این قالیشویی است.

محدوده تحت پوشش قالیشویی بلوار پروین

اگر شما هم ساکن یکی از خیابان های بلوار پروین که در واقع مرزی میان تهرانپارس غربی و تهرانپارس شرقی است هستید در محدوده قالیشویی همشهری شعبه پروین قرار دارید. ساکنین قسمتی از بزرگراه زین ‌الدین شمال، خیابان 196 شرقی، چهارراه سید الشهدا، خیابان جشنواره، انتهای جاده آبعلی و سه راه تهرانپارس نیز می توانند به راحتی از خدمات این قالیشویی استفاده کنند.
قالیشویی پروین برای ساکنین این محله طرح های ویژه ای در نظر گرفته است و خدمات خود را با کمترین تعرفه و تخفیفات استثنایی به اهالی بلوار پروین و محدوده های ذکر شده ارائه می دهد.

شستشوی فرش دستبافت در قالیشویی بلوار پروین

لطفاً ما را با دیگران مقایسه کنید!

قالیشویی همشهری شعبه بلوار پروین توانسته است تمامی خدمات شستشو فرش، موکت، پرده و حتی مبلمان را به مشتریان خود ارائه دهد، در نتیجه شما می توانید با تماس با کارشناسان این مرکز وسایل منزل خود را به صورت یکجا و در کمترین زمان ممکن تمیز کنید.
سرعت و دقت بالا در کنار بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت ما را از سایر همکارانمان در اتحادیه قالیشویان تهران متمایز کرده است. به همین دلیل از مشتریان خود تقاضا داریم تا ما را با همکارانمان مقایسه کنند و سپس با خیالی راحت و خاطری آسوده شستشوی وسایل خود را به ما بسپارند.

راه های ارتباطی با قالیشویی بلوار پروین

شما می توانید سفارش خود در قالیشویی همشهری شعبه بلوار پروین را یکی از روش های زیر را انتخاب کنید:
    ثبت سفارش تلفنی: برای ثبت سفارش به روش تلفنی همین الان با شماره 021-91014344 تماس بگیرید تا کارشناسان پاسخگوی ما سفارش شما را در کوتاه ترین زمان ممکن ثبت نمایند.
    ثبت سفارش آنلاین: با مراجعه به وب سایت اینترنتی قالیشویی همشهری می توانید گزینه سفارش آنلاین در صفحه اصلی را انتخاب کرده و در صفحه بعد اطلاعات کوتاهی در مورد نوع سفارش و محل موردنظر را تکمیل و با یک کلیک سفارش خود را ثبت نمایید.
شایان ذکر است که قالیشویی بلوار پروین در هر دو روش فوق در کوتاه ترین زمان ممکن باربری مورد اعتماد خود را برای تحویل مورد سفارشی شما به درب منزلتان اعزام می کند.

چند راز کوچک در مورد نگهداری از فرش ها، هدیه قالیشویی همشهری به شما!

در پایان قالیشویی همشهری به پاس توجه ویژه شما و مطالعه کامل این مطلب چند راز مهم در مورد نحوه نگهداری از فرش ها را در اختیار شما قرار خواهد داد:
•    در برنامه نظافتی منزل خود هفته ای یک بار جارو کردن فرش ها را قرار دهید.
•    زمانی که مهمان در منزل نیست از روفرشی برای محافظت از فرش استفاده کنید.
•    نباید نور آفتاب مستقیماً بر روی فرش بتابد.
•    در صورتی که قصد دارید لکه ها را در منزل از روی فرش پاک کنید از آب ولرم و شوینده متناسب با نوع لکه استفاده نمایید.
•    پس از لکه زدایی فرش را به طور کامل خشک کنید، رطوبت اضافی باعث زرد شدن فرش خواهد شد.