اهالی محترم محله نیاوران تهران آیا فرش های گران بهای شما کثیف شده است و به دنبال یک قالیشویی معتبر و خوش نام هستید؟ آیا نگرانی برای سلامت فرش ها شما را از سپردن فرش به قالیشویی باز می دارد؟ آیا هربار به قالیشویی مراجعه کرده اید، فرش های خود را کدر و کثیف تحویل گرفته اید؟ پس لازم است تا پایان این مطلب همراه ما باشید تا به شما یک قالیشویی معتبر و تمام اعیار را معرفی کنیم که فرش های شما را تمیز تر از روز اول به شما تحویل خواهد داد. ما در قالیشویی نیاوران که یکی از صدها شعبه قالیشویی همشهری در شهر تهران است به شما قول می دهیم که با بهره گیری از پرسنل مجرب و آموزش دیده و با استفاده از بروزترین دستگاه ها و مواد شوینده درجه یک حرفه ای، فرش ها شما را به بهترین نحو ممکن شسته و در سلامت کامل به شما تحویل دهیم. مطمئنیم شما تنها با یک بار استفاده از خدمات بی نظیر قالیشویی همشهری، مشتری دائمی ما خواهید شد و هر بار با خیال آسوده و بدون ذره ای تردید، فرش های گران بهای خود را به ما خواهید سپرد.

خدمات قالیشویی نیاوران

در قالیشویی نیاوران چه خدماتی ارائه می شود؟

مهم ترین خدمتی که در این شعبه از قالیشویی همشهری به شهروندان محترم شهر تهران ارائه خواهد شد، شستشوی انواع فرش های ماشینی، دستبافت و تابلو فرش های نفیس است. خوب است بدانید لاین شستشوی فرش ماشینی و دستبافت در این قالیشویی از یکدیگر کاملا مجزاست و برای شستشوی هر فرش، مواد شوینده درجه یک ویژه ای استفاده می شود که کاملا متناسب با جنس فرش است و هیچ گونه آسیبی به بافت فرش های شما نمی رساند.
شستشوی انواع مبل راحتی، سلطنتی، صندلی، پشتی و ... نیز در این قالیشویی با مواد شوینده نانو خارجی توسط پرسنل متخصص انجام می شود. ابتدا مبل توسط تیم کارشناس ما ارزیابی و بررسی می شود و با در نظر گرفتن جنس رویه و میزان آلودگی آن، مواد شوینده انتخاب می شوند. سپس مواد شوینده بر روی مبل قرار می گیرد تا آلودگی ها را به خود جذب نماید. در مرحله بعدی توسط دستگاه مکش پر قدرت، آب اضافی و آلودگی ها از جسم مبل بیرون کشیده می شود تا مبل ها کاملا خشک شده و بوی بد نگیرند.
خدمت مهم بعدی، موکت شویی است. شاید تصور کنید شستشوی موکت به دلیل چسبیدن به زمین کار سختی است و چطور باید تمامی موکت ها را از زمین جدا نمود و به خشکشویی برد؟ پس به خاطر دردسرهای فراوان از این کار منصرف خواهید شد. اما باید بدانید قالیشویی نیاوران شعبه همشهری، برای رفاه حال شما عزیزان و پیشگیری از مشکلات جدا نمودن موکت ها و انتقال آن ها به قالیشویی، امر شستشو را در محل منزل یا محل کار شما انجام خواهد داد. بدین ترتیب موکت ها در همان محلی که هستند توسط شوینده مخصوص شسته شده و آبگیری می شوند. پس از انجام این فرآیند شما بدون کوچکترین دردسر، موکت هایی به تمیزی روز اول خواهید داشت.

ساکنین کدام محله ها می توانند از خدمات قالیشویی نیاوران بهره مند شوند؟

ساکنین محله نیاوران و خیابان های اطراف آن مانند خیابان شفیعی، خیابان نورافشان، خیابان خیام، خیابان جهان شاهی، خیابان کاج، خیابان ملاحسینی، خیابان گرجی، محله آجودانیه، جماران، حصار بوعلی، منظریه، فیروز بخش و پاسداران می توانند از خدمات بی نظیر قالیشویی همشهری بهره مند شوند.
اگر شما ساکنین این خیابان ها نیستید هیچ جای نگرانی نیست. قالیشویی همشهری در اکثر محله های تهران شعبه دارد و شما می توانید با بررسی بخش شعبات سایت، نزدیک ترین شعبه به محل زندگی خود را پیدا کرده و پس از تماس با کارشناسان ما و انجام مشاوره ابتدایی، سفارش خود را ثبت نمایید.
تمامی شعب قالیشویی همشهری پرسنل مجربی دارند و به دستگاه های مدرن مجهزند، بنابراین کیفیت کار تمامی شعب یکسان و در بالاترین درجه کیفیت است و شما می توانید با خیالی آسوده از خدمات نزدیک ترین شعبه به محل زندگی خود بهره مند شوید.

شستشوی فرش با مواد نانو در قالیشویی نیاوران

ثبت سفارش در قالیشویی نیاوران شعبه قالیشویی همشهری

برای ثبت سفارش در قالیشویی همشهری 3 راه برای شما همشهریان محترم در نظر گرفته شده است:

  • ثبت سفارش حضوری بدین ترتیب که شما به نزدیکترین شعبه قالیشویی همشهری مراجعه نموده و سفارش خود را ثبت می کنید.
  • ثبت سفارش تلفنی بدین ترتیب که پس از تماس با شماره تماس های درج شده در همین وب سایت، کارشناسان ما سفارش شما را ثبت خواهند کرد.
  • ثبت سفارش آنلاین بدین صورت که شما همشهریان عزیز وارد لینک ثبت سفارشی که در صفحه اول همین وب سایت قرار داده شده است می شوید و سفارش خود را ثبت می نمایید تا پرسنل ما پس از تماس و هماهنگی در اولین فرصت به محل شما اعزام شوند.

البته بدیهی است که با وجود ترافیک سنگین شهر تهران و مسیرهای بسیار طولانی، استفاده از روش تلفن و وب سایت جهت ثبت سفارش منطقی تر بوده و باعث صرفه جویی در زمان و هزینه های شما نیز خواهد شد.