اهالی محترم محله نارمک، اگر به دنبال یک قالیشویی معتبر و خوش نام در محدوده زندگی خود هستید که یک شستشوی درجه یک و حرفه ای و کاملا بدون نقص انجام بدهد، می توانید از خدمات قالیشویی نارمک که یکی از شعبات بی شمار قالیشویی همشهری تهران است بهره مند شوید و شستشوی فرش های گران بهای خود را با خیال راحت به ما بسپارید. قالیشویی نارمک نهایت پاکیزگی را برای شما به ارمغان می آورد.
پرسنل مجرب و آموزش دیده ما که مرتبا در حال ارتقای مهارت های خود هستند، با بهره گیری از جدیدترین تکنیک های روز دنیا و مواد شوینده درجه یک خارجی اقدام به شستشوی فرش های شما می نمایند.

مروری بر خدمات بی نظیر قالیشویی نارمک

هر خدمتی که از یک قالیشویی معتبر و تمام اعیار انتظار می رود را در لیست خدمات قالیشویی ملت شعبه نارمک می توان دید. خدمات این قالیشویی به طور خلاصه شامل موارد زیر می شود:

  • شستشوی فرش های ماشینی، دستبافت و ابریشمی
  • مبل شویی
  • شستشوی انواع موکت، گلیم، پادری، تابلوفرش و ...
  • رفو و ترمیم فرش وریشه های فرش های ماشینی و دستبافت

خدمات قالیشویی نارمک

مزایای بهره مندی از خدمات قالیشویی همشهری شعبه نارمک

شاید با خود فکر کنید خدمات فوق را همه قالیشویی های شهر تهران انجام می دهند. پس ما به چه دلیلی باید به قالیشویی نارمک مراجعه کنیم؟
تفاوت قالیشویی نارمک با سایر قالیشویی های شهر تهران در بهره گیری از مواد شوینده نانو درجه یک خارجی و یا همان نانوشویی انواع فرش ماشینی و دستبافت، برخورداری از کادر مجرب و آموزش دیده، ارائه حمل و نقل با وسائل نقلیه مخصوص حمل فرش و شستشوی شرعی و اسلامی فرش هاست.
در این قالیشویی لاین شستشوی فرش ماشینی از فرش دستبافت کاملا مجزاست، پس به هیچ عنوان نباید نگران آسیب دیدن الیاف فرش خود باشید. فرش ها در ابتدای ورود توسط کارشناس مربوطه بررسی می شوند و مواد شوینده با توجه به الیاف حساس هر فرش انتخاب می شود تا شستشو با بالاترین کیفیت انجام شود.
کیفیت شستشوی قالیشویی نارمک در ایام پیک و غیر پیک کاری تفاوتی ندارد و شما در هر زمان از سال که فرش خود را به قالیشویی تحویل دهید، آن را در پاکیزه ترین و سالم ترین حالت تحویل خواهید گرفت.
در این قالیشویی خدمات ترمیم ریشه و رفوی فرش های آسیب دیده، سوخته و پاره نیز توسط رفوگران ماهر و مجرب انجام می شود تا تمامی آسیب های فرش شما برطرف شده و فرش شما در عین پاکیزگی، سالم نیز بشود.
شستشوی فرش ها در قالیشویی نارمک بر اساس اصول شرعی و اسلامی است. فرش ها در صورت نجس بودن، طبق اصول شرعی پاک شده و سپس با آب کر شستشو خواهد شد.
خدمات قالیشویی نارمک با بالاترین درجه کیفیت ارائه می شوند و شما با خواندن نظرات مشتریان وفادار ما می توانید از این بابت کاملا مطمئن شوید.

لیست قیمت خدمات قالیشویی، مبل شویی و موکت شویی در قالیشویی نارمک

تعرفه خدمات شستشو، رفو و ترمیم در قالیشویی نارمک بسته به متراژ و ماشینی و یا دستبافت بودن فرش ها متفاوت است. در مورد مبل شویی نیز تعرفه به تعداد مبلمان، جنس روکش و میزان آلودگی آن بستگی دارد. هزینه خدمات موکت شویی نیز به متراژ موکت و میزان آلودگی آن بستگی دارد. چنان چه موکت بیش از حد متعارف کثیف باشد ممکن است نیاز به افزایش تعداد دفعات شستشو و یا استفاده از مواد حرفه ای تر باشد که این امر هزینه های شستشوی موکت را بالا خواهد برد. در هر صورت خوب است بدانید تمامی تعرفه های شستشو در این قالیشویی با توجه به نرخ مصوب اتحادیه قالیشویان تهران تصویب شده است و تلاش ما بر آن است تا با در نظر گرفتن کمترین هزینه، این امکان را برای تمامی همشهریان عزیز فراهم کنیم تا با خیالی آسوده و بدون نگرانی و دغدغه از بابت هزینه ها، از خدمات قالیشویی بهره مند شوند.

شستشوی تابلوفرش در قالیشویی نارمک

نحوه ثبت سفارش در قالیشویی همشهری شعبه نارمک تهران

در گذشته مردم از طریق روزنامه ها خدمات مورد نظر خود را پیدا می کردند که این کار دردسرهای زیادی داشت. اما امروزه با گسترش استفاده از اینترنت، اکثر کسب و کارها به ایجاد وب سایت برای افزایش فروش و آسان نمودن ثبت سفارش مشتریان استفاده می کنند. قالیشویی همشهری نیز جهت رفاه حال مشتریان عزیز و محترم، برای ثبت سفارش سه راه ایجاد کرده است که به شرح زیر می باشد:

  • ثبت سفارش حضوری از طریق مراجعه به شعبات ما
  • ثبت سفارش تلفنی از طریق شماره تماس های درج شده در وب سایت
  • ثبت سفارش اینترنتی از طریق لینک ثبت سفارش همین وب سایت

شما می توانید ثبت سفارش خود را از هر روش که راحت تر هستید انجام دهید. کارشناسان ما پس از ثبت سفارش، پرسنل حمل و نقل را به درب منزل شما اعزام خواهند کرد تا فرش های گرانبهای شما در نهایت دقت به کارخانه قالیشویی حمل شود و پس از شستشو مجددا به درب منزل شما اعزام شوند.