قابل توجه ساکنین منطقه 4 تهران به صورت ویژه ساکنین خیابان خواجه عبدالله انصاری که می خواهند درست در نزدیکی خود یک قالیشویی تمام عیار و درجه یک داشته باشند تا در چه حوالی عید و چه دیگر فصول سال بتوانند با اعتماد کامل فرش های گران قیمت خود را برای شستشوی تضمینی به آن بسپارند.
قالیشویی همشهری به عنوان یکی از نام آشنا ترین قالیشویی های تهران با چندین و چند سال سابقه درخشان در زمینه قالیشویی، مبل شویی و موکت شویی در خیابان خواجه عبدالله انصاری شعبه دارد و میتواند همان قالیشویی باشد که شما انتظارش را داشتید.
برای تماس با قالیشویی خواجه عبدالله انصاری می توانید با شماره زیر تماس بگیرید.

شماره تماس بهترین قالیشویی در محله خواجه عبدالله انصاری
021-91014344

خدمات قالیشویی خواجه عبدالله انصاری

قالیشویی همشهری همانند دیگر قالیشویی های تهران که دیگر خدمات خود را فقط به شستشوی فرش محدود نکرده اند ارائه دهنده خدمات متنوعی به شرح زیر است:
•    شستشوی تمام مکانیزه فرش های ماشینی 700 شانه، 800 شانه، 900 شانه و .. در تراکم های محتلف و ابعاد مختلف. شستشوی انواع تابلو فرش، قالیچه، گلیم و جاجیم
•     شستشوی تمام مکانیزه فرش های دستبافت با رعایت استانداردهایی که الیاف فرش شما را به هیچ وجه دچار مشکل نمی کند.
•    شستشوی انواع موکت، در ابعاد مختلف در محل، پس نگران شستشوی موکت های چسبیده به کف نباشید ما در منزل یا هر مکان دیگری که مد نظر شماست با تجهیزات پیشرفته موکت شویی به شما خدمت رسانی می کنیم.
•    شستشوی انواع مبل سلطنتی، چرمی، چستر، راحتی و ... برای شستشوی انواع مبلمان خود دیگر نیازی نیست تا از انواع شامپو های فرش و .. استفاده کنید و با این کار به بیشتر شدن وسعت اکه ها و چرک مردشدگی بیشتر مبل کمک کنید کافی است با ما در قالیشویی خواجه عبدالله انصاری تماس بگیرید. کادر واحد مبل شویی در این مجموعه با در اختیار داشتن تجهیزات تمام اتومات بدون هیچ کثیف کاری حتی یک قطره آب ریخت در منزل مبل شما را شستشو داده و مثل روز اول تمیز و درخشان به شما تحویل می دهند.

خدمات قالیشویی خواجه عبدالله انصاری

چرا قالیشویی همشهری شعبه خواجه عبدلله انصاری؟

اگر می پرسید چرا بین این همه قالیشویی بهتر است قالیشویی خواجه عبدالله انصاری را انتخاب کنیم پاسخ واضح است:
1.    ارائه خدمات با یک سطح کیفی در تمام فصول سال.
اگر تجربه این را دارید که در هنگام عید نوروز به قالیشویی فرش های تان را سپرده اید و به علت پیک بالای مشتری در این هنگام از کیفیت شستشوی آن راضی نیستید بهتر است این تجربه بد را به طور کامل به فراموشی بسپارید. قالیشویی همشهری شعبه خواجه عبدلله انصاری در تمام فصول سال با یک سطح کیفی بدون پیک خدمت رسانی می کند.
2.    در نظر گرفتن متد شستشوی اسلامی
اگر فرش شما به علت نجس شدگی نیاز به شستشو دارد می توانید آسوده خاطر باشید که در این قالیشویی کلیه نکات شستشوی اسلامی در نظر گرفته می شود.
3.    قیمت مناسب
در کنار فاکتور کیفیت شستشو بحث قیمت هم بسیار مهم است. کلیه قیمت ها در قالیشویی خواجه عبدالله انصاری بر اساس نرخ مصوب اتحادیه است.
4.    استفاده از مواد شوینده نانو
مهم است که فرش شما با چه نوع مواد شوینده ای شستشو داده می شود. برخورداری از مواد شوینده نانو و متناسب با میزان استقامت الیاف از دیگر وجه تمایزات این قایلشویی است.

با دقت در مزایای فوق به راحتی می توان به این سوال پاسخ گفت که چرا باید قالیشویی همشهری را انتخاب کنیم.

مناطق تحت پوشش قالیشویی خواجه عبدلله انصاری

برای ثبت سفارش خدمات قالیشویی در محدوده خواجه عبدالله انصاری بهتر است به خیابان های تحت پوشش این قالیشویی توجه داشته باشید. در محدوده بودن به شما کمک می کند تا با سرعت بیشتری به خدمات دلخواه خود دست یابید. البته قالیشویی همشهری در تمام نقاط تهران شعبه دارد اما برای اینکه بتوانید در کوتاه ترین زمان ممکن به خدمات دست پیدا کنید و از سویی دیگر فرش های شما در کمترین مسافت ممکن به جابه جایی نیاز پیدا کنند بهتر است به قالیشویی که در محدوده شماست زنگ بزنید.
قالیشویی خواجه عبدالله انصاری خیابان های دکتر شریعتی، خیابان ابوذر غفاری، آذر شهر، بزرگراه سردار سلیمانی، شمیرانی فر، رودخانه، بزرگراه صیاد شرازی، بزرگراه همت، گیلمان، مدائن، تیسفون، مجتبائی، سیمرغ شرقی و مهران را تحت پوشش خود قرار داده است.

قیمت قالیشویی خواجه عبدالله انصاری

قیمت کلیه خدمات مبل شویی، موکت شویی، شستشوی فرش دست بافت و ماشینی در قالیشویی خواجه عبدالله انصاری مبتنی بر نرخ نامه اتحادیه است و سالی یک بار تغییر می کند. پس از قیمت ها در این مجموعه آسوده خاطر باشید.

خدمات تخصصی قالیشویی خواجه عبدالله انصاری

ثبت سفارش خدمات قالیشویی در قالیشویی خواجه عبدالله انصاری

برای ثبت سفارش خدمات قالیشویی در خواجه عبدالله انصاری کافی است با شماره های درج شده در همین صفحه تماس بگیرید.
یک راه دیگر هم وجود دارد که با یک تیر می توان دو نشان زد و آن هم ثبت سفارش اینترنتی است. با ثبت سفارش خدمات قالیشویی به صورت اینترنتی می توانید از 15 الی 20 درصد تخفیف ویژه افرادی که آنلاین ثبت سفارش می کنند برخوردار شوید.
قالیشویی همشهری در تمام نقاط تهران شعبه دارد پس در هر کجای تهران که هستید برای تماس بت قالیشویی موجود در محدوده خود کافی است به سایت همشهری و بخش شعبه ها مراجعه کنید.
در صفحه ای که برای هر شعبه آماده شده شماره تماس مربوط به آن شعبه درج شده است/