ساکنین محترم محله جشنواره تهران امروز می خواهیم به شما بهترین قالیشویی جشنواره را معرفی کنیم. خیابان جشنواره در منطقه ۴ شهر تهران واقع شده است و از محله های تهرانپارس شرقی و تهرانپارس غربی عبور می کند. با توجه به سطح رفاه و فرهنگ مردم این محل پاکیزگی یکی از اولویت های اصلی زندگی آنها می باشد. لذا یکی از خدماتی که مورد نیاز ساکنین محترم محله جشنواره قرار خواهد گرفت خدمات قالیشویی است. به همین دلیل قالیشویی همشهری جهت رفاه حال همشهریان محترم محله جشنواره تهران اقدام به افتتاح یک شعبه از قالیشویی در این محله نموده است تا دیگر نیازی نباشد برای شستشوی فرش، موکت و مبلمان خود آن ها را به مناطق اطراف بفرستید. پس همین الان تلفن را بردارید و سفارش خود را ثبت کنید تا پرسنل حمل و نقل همشهری در اسرع وقت به محل سکونت شما اعزام شوند.

خدمات قالیشویی جشنواره

معرفی معتبرترین قالیشویی جشنواره

کارخانه قالیشویی همشهری با بهره گیری از پرسنل مجرب و متعهد در زمینه شستشوی انواع فرش دستبافت و ماشینی، مبلمان، تشک تخت و موکت های شما همشهریان عزیز آماده ارائه خدمت در سراسر شهر تهران می باشد. با یک بار اعتماد به قالیشویی جشنواره مشتری وفادار و همیشگی ما خواهید شد. به خاطر داشته باشید انواع خدمات مبل شویی و موکت شویی نیز در قالیشویی همشهری انجام می شود.
قالیشویی همشهری با تجربه فراوان شما را مشتری همیشگی خود خواهد کرد.

در قالیشویی جشنواره چه خدماتی ارائه می شود؟

خدمات قالیشویی جشنواره به شرح زیر است:

قالیشویی

انواع قالی های دستبافت و ماشینی خود را با خیال آسوده به ما بسپارید. شستشوی تمامی فرش های ماشینی، دستباف، ابریشم و قالیچه های نفیس با دستگاه های تمام اتومات و مکانیزه انجام خواهد شد و این کار زیر نظر مجرب ترین پرسنل ما انجام می شود. بنابراین بهتر است خاطرتان از هر جهت آسوده باشد.

مبل شویی

در خانه هایی که مهمانان بسیاری رفت و آمد می‌کنند و یا کودکان پر انرژی وجود دارد مبل ها یکی از وسایلی هستند که باید به طور منظم و در فواصل زمانی کوتاه شسته شود تا لکه ها تبدیل به چرک مردگی نشود. قالیشویی همشهری خدمات مبل شویی را با بهره گیری از دستگاه های به روز دنیا به شما همشهریان عزیز ارائه می دهد.

موکت شویی

شستشوی موکت تخصص خود را می طلبد. عموماً موکت ها به زمین چسبیده هستند تا سر نخورد. بنابراین کندن آنها و انتقال شان به قالیشویی و مجدداً چسباندن آنها به زمین یک پروسه بسیار طولانی و خسته کننده است. به همین دلیل بسیاری از افراد پس از شستشوی موکت ها صرف نظر می‌کنند. قالیشویی همشهری خدمات خشکشویی موکت ها را در محل سکونت و یا محل کار شما ارائه می دهد تا دیگر نیازی به کندن موکت‌ها نباشد.

خشکشویی خوشخواب 

چنانچه خوش خواب شما لک شده است و آلودگی روی آن شما را کلافه کرده است می توانید شستن آن را به قالیشویی همشهری بسپارید. شستشوی تشک خوشخواب با استفاده از دستگاه های مدرن و شوینده های مرغوب انجام می‌شود و در نهایت آب اضافی خوشخواب توسط دستگاه مکنده جمع می‌شود تا تشک شما خشک شده و بو نگیرد.

رفوی فرش

اگر فرش شما پاره شده و آسیب دیده و یا حتی با ذغال سوخته است نگران نباشید زیرا در قالیشویی همشهری در کنار شما هستیم تا تمامی ایرادات فرش شما را توسط ماهرترین رفو گران شهر رفع نماییم. بنابراین فرش های آسیب دیده خود را به ما بسپارید.

  • شستشوی مبلمان در قالیشویی جشنواره

ساکنین کدام محله ها می توانند از خدمات قالیشویی جشنواره استفاده کنند؟

قالیشویی همشهری صدها شعبه در سطح شهر تهران دارد و به تمامی مناطق و محله های تهران خدمت رسانی می کند. قالیشویی جشنواره درمنطقه۴  واقع شده است و به همین دلیل ساکنین خیابان های پروین، تیرانداز، خوشوقت، فرجام شرقی، حجر بن عدی، شاهد، تاگور، کادوس، اخوت، سجده ای جنوبی، صد و بیست و سه، صد و بیست و پنج، صد و بیست و نه، سجده ای شمالی و همچنین برادران مظفری می توانند از خدمات قالیشویی جشنواره بهره‌ مند شوند. البته چنانچه در این محله ها نیستید جای نگرانی نیست زیرا می توانید با تماس با قالیشویی همشهری نزدیکترین شعبه محل سکونت خود را یافته و در آن شعبه ثبت سفارش کنید تا خدمات قالیشویی همشهری را در کوتاه‌ترین زمان ممکن تجربه کنید.

تعرفه خدمات قالیشویی همشهری

در ابتدا باید بگوییم که تمامی تعرفه های قالیشویی همشهری بر اساس نرخنامه مصوب اتحادیه قالیشویان تهران تصویب شده است. اما با توجه به اینکه میزان آلودگی فرش و مبلمان شما چقدر است و ابعاد آن ها چقدر می باشد ممکن است تعرفه خدمات تفاوت داشته باشد. بنابراین برای اطلاع از تعرفه های دقیق با کارشناسان ما تماس بگیرید و سفارش خود را ثبت کنید.

به چه دلیل باید از خدمات قالیشویی جشنواره بهره‌مند شویم؟

اعتماد شما به مجموعه همشهری باعث افتخار ماست. در این بخش به دلایلی اشاره خواهیم کرد که شک شما را برطرف می کند و باعث می شود با اطمینان خاطر قالیشویی همشهری را انتخاب کنید.

  • شستشوی تمیز و سریع فرش در محدوده جشنواره و سایر مناطق شهر تهران
  • قیمت های مناسب برای شستشوی فرش
  • بهره گیری از پرسنل مجرب و آموزش دیده
  • استفاده از مواد شوینده به نانو
  • ارائه خدمات در تمامی ایام هفته

پس هر کجای تهران که هستید همین الان سفارش خود را ثبت کنید تا بتوانید از خدمات بی نظیر قالیشویی همشهری بهره مند شوید.

ثبت سفارش در قالیشویی جشنواره

برای ثبت سفارش می توانید از طریق شماره تماس های درج شده در وبسایت با کارشناسان صبور ما تماس گرفته و سفارش خود را ثبت نمایید و یا اینکه از طریق لینک ثبت سفارش که در صفحه ابتدایی همین وب سایت قرار گرفته است سفارش خود را به صورت اینترنتی ثبت کنید. به خاطر داشته باشید که پرسنل ما به صورت ۲۴ ساعته در تمام ایام هفته و سال در خدمت شما مشتریان محترم می باشد تا سفارشات شما را ثبت نمایند.