ساکنین محترم محله قیطریه تهران، اگر برای شستشوی فرش های خود به دنبال بهترین کارخانه قالیشویی هستید، دست نگه دارید. پس از خواندن این مطلب خواهید دانست چرا باید قالیشویی قیطریه را انتخاب کنید. این قالیشویی یکی از شعبات بی شمار قالیشویی همشهری در تهران است که مشتریان وفادار بسیاری دارد. این قالیشویی خدمات شستشوی فرش ماشینی و فرش دستبافت، شستشوی مبل و شستشوی موکت را بالاترین درجه کیفیت و پایین ترین قیمت ممکن انجام می دهد و همین دلیل باعث شده است تا مشتریان ما بارها و بارها برای شستشوی فرش های خود به ما مراجعه کنند.

چرا قالیشویی همشهری شعبه قیطریه برترین قالیشویی شهر تهران است؟

در قالیشویی قیطریه که یکی از صدها شعبه قالیشویی همشهری در شهر بزرگ تهران است، تمامی خدماتی که شما از یک قالیشویی خوب و نمونه انتظار دارید، ارائه می شوند. شستشوی انواع فرش ماشینی و دستبافت، اعلاشویی انواع فرش، رفو و ترمیم آسیب دیدگی های فرش، ترمیم ریشه های پوسیده و خراب شده، شستشوی انواع پرده، شستشوی موکت، شستشوی مبل و صندلی و ... تنها چند مورد از خدماتی است که می توانید در قالیشویی قیطریه از آن بهره مند شوید.
چنان چه محل زندگی شما در اطراف این شعبه از قالیشویی می باشد می توانید همه روزه و در تمامی ایام سال از خدمات بی نظیر ما بهره مند شوید. فقط کافیست جهت ثبت سفارش با ما تماس بگیرید تا پرسنل مجرب و کار بلد قالیشویی همشهری فورا درب منزل شما حاضر شده و فرش های شما را به کارخانه بزرگ قالیشویی همشهری منتقل نمایند.

خدمات قالیشویی قیطریه

مقایسه قالیشویی قیطریه با سایر قالیشویی های شهر تهران

نحوه ارائه خدمات، این قالیشویی را از سایز قالیشویی های شهر تهران به طور مشخصی متمایز نموده است. برخی از این خدمات استثنائی عبارتند از:

 • اعزام پرسنل حمل و نقل به درب منزل شما در کوتاهترین زمان ممکن
 • نانوشویی و اعلاشویی فرش های ماشینی، دستبافت و ابریشمی
 • ترمیم و رفوی بخش های آسیب دیده فرش توسط رفوگران ماهر
 • از بین بردن کلیه لکه های روی فرش، مبل و موکت با بهره گیری از مواد درجه یک نانو
 • خشک نمودن مبل و فرش پس از اتمام شستشو جهت جلوگیری از ایجاد بوی ماندگی
 • تحویل قالی های به صورت لول و کاور شده درب منزل
 • بهره گیری از تجهیزات مدرن و دستگاه های فوق پیشرفته و حرفه ای
 • استفاده از مواد درجه یک شستشو متناسب با جنس فرش و مبلمان
 • بهره گیری از پرسنل مجرب و حرفه ای که دائما در حال آموزش دیدن هستند.
 • شستشوی فرش ها با ضمانت سلامت
 • برخورد دلسوزانه پرسنل بخش شستشو
 • بهره گیری از کارشناسان حرفه ای و مجرب

خدمات قالیشویی قیطریه

قالیشویی قیطریه خدمات متنوعی را ارائه می دهد که شما می توانید از آن ها بهره ببرید. در این بخش به شرح مهم ترین خدمات این قالیشویی خواهیم پرداخت:

شستشوی فرش های ماشینی

شستشوی فرش های ماشینی در این قالیشویی با بالاترین درجه کیفیت انجام می شود. فرش های شما با درجه یک ترین مواد نانو حرفه ای و اختصاصی لکه زدایی وشستشو می شوند. شستشوی فرش در این قالیشویی فقط بر اساس اصول شرعی و موازین اسلامی انجام خواهد شد.

شستشوی فرش های دستبافت و ابریشمی

فرش های دستبافت و گران بهای شما نیز در اسن کارخانه قالیشویی، با ضمانت سلامتی و حفظ کیفیت شسته خواهند شد. مواد شوینده مورد استفاده نانو درجه یک اختصاصی بوده و فرایند شستشو توسط کاربلد ترین پرسنل ما انجام می شود تا رنگ های فرش شما ترکیب و خراب نشود.

شستشوی انواع مبلمان و صندلی و پشتی

شستشوی انواع مبلمان و صندلی با هر مدل روکش در قالیشویی قیطریه انجام می شود. مبلمان شما ابتدا توسط پرسنل حرفه ای ما بررسی می شود. سپس بر اساس نوع روکش و میزان آلودگی آن، شوینده مناسب انتخاب شده و فرایند شستشو انجام می شود.

شستشوی موکت

شستن موکت ها یکی دیگر از خدمات بی نظیر قالیشویی همشهری است. این کار در محل شما انجام می شود تا نیازی به کندن موکت ها و حمل آن به قالیشویی نداشته باشید. شستشوی موکت منازل، حسینیه ها، مساجد، ادارات، نمازخانه مدارس و ... همگی با بهره گیری از مواد درجه یک و بروز ترین دستگاه های شستشو انجام می شود و در نهایت موکت کاملا خشک می شود تا بوی بدی نگیرد.

خدمات شستشوی فرش در قالیشویی قیطریه

خطوط ارتباطی شما با قالیشویی قیطریه شعبه قالیشویی همشهری

حالا که به خوبی با خدمات قالی شویی قیطریه آشنا شده اید دیگر معطل نکنید و شستشوی قالی های نفیس خود را به قالیشویی همشهری بسپارید تا پاکیزگی و تمیزی را هدیه بگیرید.
جهت رفاه حال شما همشهریان محترم و گرانقدر، برای ثبت سفارش 3 روش در نظر گرفته ایم که به شرح زیر می باشند:
ثبت سفارش حضوری: با حضور در نزدیک ترین شعبه قالیشویی همشهری سفارش خود را ثبت نمایید.
ثبت سفارش تلفنی: با استفاده از شماره های درج شده در همین وب سایت با کارشناسان ما تمس گرفته و ثبت سفارش نمایید.
ثبت سفارش آنلاین: با استفاده از لینک ثبت سفارش در صفحه اول سایت سفارش خود را ثبت نمایید تا کارشناسان ما با شما تماس بگیرند و سفارش شما را ثبت نمایند.