اکنون چقدر از زمان خود را به نظافت منزل  اختصاص داده اید؟ هزینه هایی که صرف خرید مواد شوینده و شستشو شده حساب و کتاب کرده اید؟ هزینه ناشی از خسارات وارد شده به فرش و مبلمان را چطور؟ بگذارید حسرت های دیگری که به دل تان مانده را یادآوری نکنیم و به فکر راه حل باشیم. یک راه حل متمایز!
از همه این ها که بگذریم، اسباب واثاثیه اصلی منزل شما نظیر فرش و مبلمان ارزش این را دارند که به دست هرکسی شستشو شوند؟ چه بسا همه موادشوینده بازارهم قابل اعتماد نیستند؛ اما با همه این اوصاف باید نکته ای را در نظر گرفت. از آن جایی که نقوش هیچ فرشی عینا شبیه فرش دیگری نیست پس خدمات، مواد شوینده و نوع شستشو و نظافت هر قالیشویی مانند قالیشویی دیگر نیست؛ مخصوصا هنگام صحبت از یک قالیشویی خاص و نمونه!
همشهریان ساکن در محله الهیه تهران! دیگر وقت آن رسیده خدمات نظافت و شستشوی اثاثیه پرابهت منزل خود را به همشهری بسپارید. قالیشویی الهیه از شعب قالیشویی همشهری در یک قدمی شماست تا در وقت و هزینه خود صرفه جویی کنید و هرآنچه تاکنون موجب آزارتان می شده، از یاد ببرید. ما برای این انتخاب خاص دلایل قابل تاملی داریم. پس تا انتهای این مطلب از قالیشویی همشهری با ما همراه باشید.
کار امروز را به فردا نیندازید و همین حالا با شماره زیر تماس حاصل کنید.

از پاکیزگی به سادگی عبور نکنید!

استفاده از روش های کهنه برای شستشوی فرش های نفیس خانه تان مانند این است که شما تاروپود عشقی که به دست هنرمندان ایرانی در طراحی و نقوش فرش نهادینه شده، پاره کنید؛ چرا که هر قدرهم کیفیت فرش بالا باشد باز روش های غیر تخصصی در حیاط بزرگ خانه ها، جان فرش شما را می گیرد. پس لازم به ذکر نیست که نمونه همین شیوه ها چه بلایی می تواند بر سر مبلمان گران  قیمت شما، با انواع پارچه مخمل ، چرم و کتان بیاورد.
اما ما با خبری خوش مهمان شما هستیم. دیگر لازم نیست شهر را بگردید تا یک قالیشویی مناسب پیدا کنید؛ زیرا یکی از علل مهم حضور ما در کنار شما این است که نوید حضور همشهری محله تان را به شما بدهیم. قالیشویی الهیه تمامی تجهیزات مدرن خود را به همسایگی شما آورده تا حسی سرشار از آرامش و آسایش از نزدیک بودن سفارش تان در کنار خود تجربه کنید و هدیه سال ها اعتماد و کیفیت را به شما پیشکش کند.
درب منزل تان را باز کنید تا همشهری سفارش شما را تحویل بگیرد.

خدمات بی نظیر را با قالیشویی الهیه تجربه کنید

دستان خود را لایق چشیدن حس لطافت و پاکیزگی فرش خود بدانید و ما را از این اعتماد محروم نکنید. ما با شما همراه شده ایم تا رضایت را سرلوحه خدمات خود قرار داده و در ایجاد یک حس شیرین با شما سهیم شویم. خدمات قالیشویی الهیه به شرح زیر است:

  •   ارائه انواع خدمات مبل شویی، قالیشویی و موکت شویی
  •   رفوی انواع فرش های آسیب دیده
  •   استفاده از مواد شوینده بسیار با کیفیت و درجه یک
  •   مجهزترین قالیشویی با تجهیزات مدرن
  •   مبل شویی وموکت شویی در منزل
  •   تعرفه مناسب
  •   پرسنل و کارشناسان متخصص و آموزش دیده

این قالیشویی از مجهزترین قالیشویی ها در سطح شهر تهران است که تاکنون توانسته با سال ها تجربه و صداقت نیرو های آماده، به مشتریان عزیز خود خدمات متعددی را ارائه کند و علاوه بر جلب رضایت آن ها برای بهره مندی هرچه بیشتر مشتریان ثابت و جدید، شعب خود را از جمله قالیشویی الهیه در سراسر تهران گسترش دهد. اما خدمات ذکر شده تنها بخش کوچکی از این قالیشویی بزرگ هستند.

خدمات تخصصی قالیشویی الهیه

چه چیزی ما را از سایر قالیشویی های عضو اتحادیه متمایز می کند؟

ما برای حرکت به سوی بهترین ها باید برترین خدمات را به مشتریان عرضه کنیم و به همین جهت برای دسترسی آسان و ایجاد حس خوب، خدمات خاص و متمایز کننده ای را در اختیار آنان قرار می دهیم. خدماتی نظیر:
•  نانوشویی
تخصص و استفاده از مواد درجه یک خارجی نانو متناسب با انواع پارچه را به ما بسپارید.
•  رفوی فرش های ابریشمی
اگر در منزل خود فرش گرانبهای ابریشمی دارید دیگر نگران آسیب هایی که ممکن است به آن وارد شود، نباشید. این نوع فرش از آسیب پذیرترین و گرانبهاترین فرش ها به شمار می آید و پرسنل مجرب و متخصص ما با دقت به رفو، ترمیم و بازسازی این آثار گرانبها می پردازند.
•  شستشوی فرش با ضمانت سلامت
اگر از روش های تخصصی و ماهرانه متخصصان خود اطمینان کافی نداشتیم هرگز دست به چنین اقدامی نمی زدیم. اما اعتماد شماست که ارزش، اعتبار و کیفیت ما را دوچندان می کند پس از لحظه ثبت سفارش، برچسب سلامت را به فرش خود بزنید.
•  سرویس دهی فوری
پاسخگویی و تحویل به موقع سفارش با خودروهای مجهز و متناسب با نوع سفارش انجام می-شود.
•  شستشوی فرش با اصول شرعی و اسلامی
نگران پاکی فرش های خود نباشید چرا که در صورت وجود مشکل شرعی و نجس بودن فرش، علاوه بر استفاده از وسایل نقلیه مخصوص، سفارش شما با آب کر طبق اصول شرعی پاکیزه خواهد شد.
•  شستشوی انواع صندلی،پشتی، تابلو فرش و...
تفاوتی نمی کند سفارش شما با چه رویه یا پارچه ای دوخته شده و دستی است یا ماشینی. ما با اطمینان خاطر سلامت سفارش شما را تضمین می کنیم.

ارتباطی گسترده تر با ساکنین خیابان های اطراف الهیه

شما در کدام یک از خیابان های اطراف الهیه زندگی می کنید؟
الهیه در منطقه 1 شهرداری تهران و منطقه شمیرانات واقع شده و از شمال با تجریش، از جنوب با محله امانیه، درغرب با محمودیه و ولیعصر و با محله قیطریه از شرق در ارتباط است. اگر شما در خیابان-هایی همچون فرشته، تختی، مریم، نمازی، مبشر، صحرا، سروستان و دیگر خیابان های اطراف محله زیبای الهیه زندگی می کنید، از ارائه خدمات خاص قالیشویی الهیه لذت برده و یک اعتماد شیرین را تجربه کنید.
نگران تعرفه ها نباشید
همواره کیفیت بالا می تواند شما را به سوی پرداخت هزینه های بالا سوق دهد. اما اکنون ما درباره قالیشویی الهیه از شعب قالیشویی همشهری سخن می گوییم؛ پس دیگر نه نگران کیفیت باشید و نه هزینه بالا. تمامی تعرفه ها در قالیشویی همشهری بر اساس نرخ نامه مصوب اتحادیه و کاملا منصفانه است و بدون نیاز به پرداخت هزینه های اضافی و تفکر به خسارات احتمالی در کنار فرش رنگین و روی مبلمان راحتی خود با خیالی راحت چای بنوشید.

خدمات قالیشویی الهیه

راه های ارتباطی ما کدام اند؟

به منظور حفظ رفاه و دسترسی آسان مشتریان به قالی شویی همشهری 3 راه ارتباطی در اختیار شما قرار داده شده تا در هر کجا که هستید، بتوانید با ما در تماس باشید وسفارش خود را ثبت کنید.

  • ثبت سفارش حضوری: با مراجعه حضوری به شعب قالیشویی همشهری سفارش خود را ثبت کنید.
  • ثبت سفارش تلفنی: سفارش خود را از طریق شماره تماس درج شده در همین صفحه، اعلام کنید.
  • ثبت سفارش آنلاین: با مراجعه به صفحه اول وب سایت، از طریق لینک ثبت سفارش اقدام کرده و منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

از توجه شما بی نهایت سپاسگزاریم.