اگر شما هم به سلامت و نظافت فرش ارزشمند و قیمتی خود اهمیت می دهید، در قدم اول باید یک قالیشویی مناسب برای شستشوی آن انتخاب کنید. قالیشویی دلاوران یکی از بهترین شعبه های قالیشویی همشهری است که در منطقه شما فعالیت می کند.
شما می توانید با خیال راحت فرش های دوست داشتنی و گران قیمت خود را به ما بسپارید چون ما برای شستشوی آن ها از دستگاه های تمام اتوماتیک و مکانیزه استفاده می کنیم و امکان ندارد در حین لکه برداری، شستن یا خشک کردن آن آسیبی به فرش شما وارد شود.
همچنین شستشوی مکانیزه در قالیشویی همشهری شعبه دلاوران، آب کمتری مصرف می کند و خطری برای بحران کم آبی ندارد. پس اگر دوستدار محیط زیست هستید نیز می توانید به ما اعتماد کرده و شستشوی فرش، موکت، پرده و مبلمان خود را به ما بسپارید.

شماره تماس بهترین قالیشویی در محله دلاوران
021-91014344

فقط ساکنین دلاوران بخوانند!

تا مدتی قبل قالیشویی معتبر و شناخته شده ای در منطقه دلاوران وجود نداشت، همین مسئله باعث شد تا قالیشویی همشهری به فکر احداث شعبه ای در این محله بیفتد. قالیشویی دلاوران با تمام امکانات روز دنیا و دستگاه های پیشرفته، همین حالا در خدمت شما ساکنین محترم منطقه دلاوران است.
این قالیشویی بهترین مواد شوینده را استفاده می کند که به خوبی لکه ها را پاک کرده ولی به بافت و رنگ پارچه آسیبی وارد نمی کنند. این مواد کاملاً سازگار با محیط زیست هستند و جلوه زیبای محله شما را خراب نخواهند کرد.

اعلاشویی فرش در قالیشویی دلاوران

اهمیت انتخاب قالیشویی در محله خودتان

اگر می خواهید بدانید که چرا باید یک قالیشویی در محله خودتان انتخاب کنید مطالعه این قسمت از مطلب را از دست ندهید. اولین دلیل برای انتخاب یک قالیشویی مناسب در محله ای نزدیک به محل سکونت، سرعت در انجام شستشو است. تصور کنید که فرش شما در این ترافیک های طولانی شهر تهران به منطقه دور فرستاده شود، مسلماً زمان زیادی صرف انتقال فرش به قالیشویی و سپس برگرداندن آن به مشتری می شود.
در نتیجه شستشوی فرش طولانی تر خواهد شد، پس اگر عجله دارید یا از خانه بدون فرش خوشتان نمی آید حتماً فرش های خود را به قالیشویی دلاوران که در نزدیکی شما فعالیت می کند بسپارید. بدین ترتیب در زمان خود نیز صرفه جویی خواهید کرد.
از طرفی در حین حمل و نقل فرش به مناطق و محله های دیگر خطرات بسیاری آن را تهدید می کند، خطر افتادن، پارگی یا حتی آلودگی بیشتر فرش را نمی توان نادیده گرفت. پس اگر سلامت فرش قیمتی و ارزشمندتان برای شما اهمیت دارد، آن را برای شستشو به یک قالیشویی در محله خودتان بسپارید.

این شما و این هم بهترین قالیشویی دلاوران!

آیا می دانید شستشوی دستی فرش ها باعث آسیب دیدن تاروپود آن ها و تداخل رنگی در سطح فرش می شود. در این میان نمی توان مصرف بیش از اندازه از آب را نیز نادیده گرفت. در صورتی که ما در قالیشویی دلاوران از دستگاه های کاملاً اتوماتیک استفاده می کنیم و فرش را بدون دخالت دست شسته و خشک خواهیم کرد.
این یکی از امتیازاتی است که کمتر قالیشویی در سطح تهران از آن بهره می برد. از طرفی در انتخاب نوع مواد شوینده نیز نهایت دقت را انجام می دهیم تا هم لکه ها به خوبی پاک شوند و هم به بافت فرش های دوست داشتنی شما صدمه ای وارد نشود.
پس اگر از ما بپرسید برای حفظ سلامت فرش کدام قالیشویی مناسب است به شما می گوییم که قالیشویی همشهری شعبه دلاوران حرف اول را در این منطقه می زند. کیفیت خدمات با هزینه ای که برای آن دریافت می شود قابل مقایسه نیست زیرا بالاترین کیفیت با پایین ترین قیمت در این مرکز به مشتریان عرضه می شود.

محدوده تحت پوشش قالیشویی دلاوران

خیابان دلاوران در شرق تهران و در منطقه 4 شهرداری واقع شده است. این محله به بازار مبل شهرت دارد و پاساژهای تجاری بزرگی در آن احداث شده است. اگر شما هم در خیابان دلاوران یا یکی از خیابان های هنگام، سراج (مظفری نیا)، آزادگان، 196 غربی، تکاوران، الغدیر، والائیان و حیدرخانی سکونت دارید، در محدوده تحت پوشش قالیشویی دلاوران هستید.
ساکنین محله های علم و صنعت و اوقاف نیز به این مرکز خدماتی بسیار نزدیک هستند. اگر در هر یک از خیابان ها و محله هایی که به آن اشاره شد زندگی می کنید همین حالا به سایت قالیشویی همشهری مراجعه و از خدمات باکیفیت آن با تخفیفی استثنائی استفاده کنید!

اعلاشویی فرش ماشینی و دستبافت در قالیشویی دلاوران

قالیشویی دلاوران را مقایسه کنید!

ما از کیفیت خدمات خودمان و تعرفه آن ها مطمئن هستیم پس از شما مشتری عزیز خواهشمندیم تا ما را با دیگران مقایسه کنید، در این رقابت نه تنها پیروز می شویم بلکه با اختلاف زیادی از همکارانمان برنده این مقایسه خواهیم شد.
دستگاه های به روز، استفاده از آخرین تکنولوژی شستشوی فرش، مواد شوینده درجه یک، تعرفه خدمات پایین و سرعت عمل ما در شستشوی انواع فرش های دستی و ماشینی، موکت، پرده و مبلمان است که ما را از همکارانمان در اتحادیه قالیشویان تهران متمایز می کند.

راه های ارتباطی با قالیشویی دلاوران

اگر مشغله زیادی دارید و نمی توانید همه روزه از ساعت 9 تا 21 با کارشناسان ما در قالیشویی همشهری شعبه دلاوران به شماره 021-91014344 تماس بگیرید، می توانید سفارش خود را به روش دوم در این مجموعه ثبت نمایید.
در روش دوم فقط کافی است نام قالیشویی همشهری را در مرورگر خود جستجو کنید و سپس وارد وب سایت آن شوید. با انتخاب گزینه سفارش آنلاین در صفحه اصلی سایت، وارد صفحه دیگری می شوید که در آن باید اطلاعات کوتاهی در مورد شماره تماس، نوع سفارش و محل سکونت خود وارد کنید. در پایان نیز با کلیک بر روی گزینه ثبت سفارش کار شما تمام خواهد شد.
پس از آن در اولین فرصت باربری مورد اعتماد قالیشویی دلاوران برای دریافت سفارش به درب منزل شما مراجعه خواهد کرد و پس از شستشو دوباره آن را درب منزل، به شما تحویل خواهد داد.

این نکات مهم در نگهداری از فرش را از قالیشویی همشهری بشنوید!

یکی از نکات مهم در نگهداری از فرش و افزایش عمر مفید آن، دوری از رطوبت است. پس نکات زیر را در هنگام استفاده از فرش در نظر بگیرید:
1)    وقتی فرش مرطوب یا خیس می‌شود سریعاً آن را خشک کنید، باقی ماندن رطوبت در تاروپود فرش باعث پوسیدگی آن می شود. به طور مثال اگر روی فرش آب یا شربت ریخته است، فوراً برای تمیز کردن و سپس خشک نمودن آن اقدام کنید.
2)    از قرار دادن فرش در محیط های مرطوب مانند جلوی درب حمام یا سینک ظرفشویی خودداری کنید. در بافت فرش معمولاً از پنبه یا جوت استفاده می شود که در محیط مرطوب سریعاً می پوسد.
3)    از قرار دادن گلدان و يا درختچه بر روی فرش يا در نزدیکی آن بپرهیزید زیرا بیشتر پوسيدگی های فرش ها به علت آب اضافی پای گلدان هستند.