اگر درمنطقه 4 تهران  یعنی حوالی کاظم آباد تا بلوار بنی هاشم سکونت دارید و برای شستشوی فرش های خود به دنبال یک قالیشویی خوب می گردید ما به شما پیشنهاد می کنیم شستشوی فرش خود را به قالیشویی همشهری بسپارید. چرا که این قالیشویی مزایایی برای مشتریانش لحاظ کرده که دانستن آنها بی شک شما را برای انتخاب همشهری متقاعد می سازد.
قالیشویی همشهری یکی از بهترین مراکزی است که در آن سه خدمت شستشوی فرش دست بافت، شستشوی فرش ماشینی ، موکت شویی و مبل شویی با نهایت کیفیت و با تظمین قیمت انجام می شود.
برای تماس یا سفارش خدمات قالیشویی به همشهری کافی است با شماره های مندرج در همین صفحه تماس بگیرید.

شماره تماس بهترین قالیشویی در محله بنی هاشم
021-91014344

آشنایی با خدمات قالیشویی بنی هاشم

با توجه به اینکه قالیشویی همشهری در تمام نقاط تهران بزرگ شعبه دارد پس می توان به این مهم پی برد که این مرکز یک مرکز معتبر و شناخته شده است که برای حفظ اعتبار خود همیشه سعی بر این دارد تا مشتریان خود را راضی نگه دارد. در ادامه به خدمات این مرکز قالیشویی اشاره می کنیم.

خدمات تخصصی قالیشویی بنی هاشم

شستشوی فرش دست بافت قالیشویی بنی هاشم

اگر در منطقه 4 تهران و محدوده بنی هاشم سکونت دارید و می خواهید برای شستشوی فرش دست بافت و گران قیمت خود به دنبال یک قالیشویی کاملا مطمئن بگردید ما به شما توصیه می کنیم که دیگر وقت خود را برای یافتن بهترین قالیشویی در بنی هاشم هدر ندهید. در بنی هاشم فقط یک قالیشویی درجه یک شعبه دارد و آن هم قالیشویی همشهری است.
شستشوی فرش دست بافت کار هر قالیشویی نیست. مهم است که فرش دستبافت شما بعد از شستشو دچار رنگ پریدگی نشود یا رنگ آن از میزان براق بودن و زیباییش کاسته نشود.
ما در قالیشویی همشهری با در اختیار داشتن لاین شستشوی درجه یک و ویژه شستشوی فرش دستبافت سعی بر این داریم تا خدمات قالیشویی خود را با گارانتی به مشتریان ارائه دهیم.

شستشوی فرش ماشینی در بهترین قالیشویی بنی هاشم

اغلب افراد این روزها از انواع فرش های ماشینی در منزل استفاده می کنند. در گذشته بین قیمت فرش ماشینی و فرش دستبافت فاصله زیادی وجود داشت اما در حال حاضر شاهد آن هستیم که فرش های ماشینی هم از لحاظ قیمت دیگر ارزان نیستند و خرید یک فرش 12 متری با کیفیت متوسط برای یک خانواده ایرانی در حال حاضر حد اقل 5 تا 7 میلیون تومان هزینه در بر دارد. پس با این تفاسیر خیلی راحت نمی شود فرش های ماشینی را هم تعویض کرد. در چنین شرایطی شستشوی فرش با کیفیتی که نه فرش از رنگ و رو بیفتد و نه کیفیت الیاف آن تغییر کند بسیار حائز اهمیت است.
شستشوی انواع فرش ماشینی 12 متری، 9 متری، 2 متری یا دیگر ابعاد در قالیشویی همشهری با تضمین درخشندگی، سلامت الیاف و تثبیت رنگ انجام می شود.
گفتنی است علاوه بر انواع فرش انواع تابلو فرش، گلیم و جاجیم، فرش های اتاق کودک و .. نیز در این کارخانه تمام مکانیزه شستشو داده می شود.

شستشوی مبل در قالیشویی همشهری شعبه بنی هاشم

این روزها مبل ها هم همانند فرش دیگر در هر خانه ای چه در روستا چه در شهر جزء جدایی ناپذیر دکوراسیون داخلی منازل شده اند. این افزایش میزان استفاده از یک سو و گران تر شدن انواع مبلمان از سویی دیگر باعث شده تا افراد زیادی این روزها طالب استفاده از خدمات مبل شویی شوند.
از حق هم نگذریم شستشوی مبل در خانه به سادگی شستشوی فرش در خانه نیست. فرش را می شود راحت در خانه های حیاط دار شست اما شستشوی مبل به نحوی که نه دچار چرک مردشدگی شود، نه چوب آن آسیب ببینید نه ابر آن از شکل و شمایل بیفتد کار ساده ای نیست. اما با توسعه خدمات قالیشویی به مبل شویی این روزها کار شستشوی انواع مبل ساده شده  است.
مبل شویی ها انواع مبل را در منزل شما با برخورداری از تجهیزات فوق مکانیزه به راحتی انجام می دهند بدون اینکه یک قطره آب روی زمین بریزد.

شستشوی موکت در قالیشویی همشهری شعبه بنی هاشم

موکت ها از جمله پرکاربردترین کفپوش هایی هستند که در اغلب خانه ها، سالن های ورزشی، مهدکودک ها و ..ردپای آنها را می توان پیدا کرد.
موکت ها اغلب در متراژ بالا خرید و فروش می شوند و همین مسئله هم شستشوی آنها را کمی دشوار کرده است. بر همین مبنا اکثر قالیشویی های مدرن در کنار قالیشویی و مبل شویی خدمات موکت شویی را هم ارائه می کنند تا کار مشتریان خود را راحت کنند.
نکته جالب توجه اینجاست که اغلب خانواده ها برای اینکه موکت ها زیر فرش سر نخورند و جا به جا نشوند آنها را با چسب محصوص موکت به زمین می چسبانند و همین مسئله شستشوی آنها را با مشکل مواجه می کند.
قالیشویی های خوب در تهران همانند همشهری برای رفع این مشکل خدمات قالیشویی را در منزل مشتریان ارائه می کنند. این خدمت به راستی کار همه را راحت کرده است.

رفوی فرش در قالیشویی بنی هاشم

قیمت خدمات قالیشویی در بنی هاشم

همه خدمات خوب یک طرف، ارائه قیمت هایی منطقی و مبتنی بر استانداردهای مصوب اتحادیه یک طرف دیگر. مژده ای که در این صفحه می توان داد این است که کلیه قیمت ها برای خدمات قالیشویی، مبل شویی، موکت شویی و .. در مجموعه همشهری بر اساس لیست قیمتی است که خود اتحادیه ابتدای هر سال ارائه می کند. علاوه بر این مجموعه همشهری تخفیفاتی برای اعضای باشگاه مشتریانش لحاظ کرده است که اعمال آنها می تواند هزینه تمام شده خدمات قالیشویی بنی هاشم را برای ساکنین این محدوده از اتحادیه هم کمتر کند.

سفارش خدمات قالیشویی در بنی هاشم

برای ثبت سفارش خدمات قالیشویی در بنی هاشم کافی است از طریق گزینه ثبت سفارش آنلاین یا شماره تماس های مندرج در همین صفحه اقدام نمایید. همکاران ما در مجموعه قالیشویی همشهری پاسخگوی شما هستند. اگر به جای تماس تلفنی از طریق سفارش آنلاین خدمات مورد نیاز خود را ثبت کنید از تخفیف ویژه 15 درصدی سفارشات اینترنتی مجموعه بزرگ همشهری نیز برخوردار خواهید شد.
ارائه بهترین خدمات با بهترین قیمت ها شعار ماست و برای تحقق این شعار بی وقفه در تلاش هستیم.